کد خبر: ۷۰۵۲۹
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
برخی گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که رفتن احمدی از استانداری فارس محتمل است.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، احمدی استاندار فارس می گوید:« کسانی که شایعه تغییر استاندار فارس و رفتن من را مطرح می کنند افرادی مریض الاحوال و دارای ذهن بیمار هستند.»

احمدی در واقع می خواست با این پاسخ به گمانه زنی های اخیر در خصوص رفتنش از استانداری پایان دهد ولی برخی عناصر اصلاح طلب افراطی که به همه خواسته های خود نرسیدند سخت پیگیرند تا کلید استانداری را از احمدی بگیرند. گرچه انتقادهای بی شماری بر عملکرد احمدی وارد است اما افراطیون استان با بهانه جویی نمی توانند برخی رفتارهای اعتدالی او را تحمل می کنند.

برخی شواهد حاکی از آن است که رفتن احمدی بار دیگر قوت گرفته و چندین گزینه هم برای جایگزینی وی مطرح است. از میان همه افرادی که از آنها به عنوان استاندار آینده فارس یاد می شود دو نفر غیر بومی و یک استان فارسی شانس بیشتری دارند. علی اوسط هاشمی، سید ابوالفضل رضوی به ترتیب کرمانشاهی و اراکی هستند و رحمت الله خسروی گزینه استان فارسی است.

علی اوسط هاشمی کیست؟
استاندار کرمانشاهی و فیس بوکی سیستان و بلوچستان که خود را برای تحویل گرفتن کلید ساختمان 6 طبقه استانداری فارس آماده می کند دارای سوابق متعددی است. از فرمانداری تهران، تا مدیرکل ثبت احوال استان یزد و رئیس جهاد سازندگی شهرستان سنقر.

تغییر استاندار فارس قوت گرفت/ کلید استانداری فارس به چه کسی می رسد؟

او از چهره های تندرو حزب منحله مشارکت و از مسئولین ارشد ستاد موسوی است که در آخرین دوره انتخابات شورای شهر تهران رد صلاحیت شد.

سید ابوالفضل رضوی کیست؟

سید ابوالفضل رضوی اصالتا اهل شهر خمین است که از اردیبشهت ماه سال 93 معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور شد. او از سال 71 تا 83 نماینده نائین در مجلس بود اما شورای نگهبان در دوره هشتم و نهم انتخابات مجلس صلاحیت وی را رد کرد. وی از متحصنین مجلس ششم و نویسندگان نامه جام زهر به رهبر انقلاب به شمار می رود.

تغییر استاندار فارس قوت گرفت/ کلید استانداری فارس به چه کسی می رسد؟

در حالی که همگان می دانند، تغییر استاندار در شرایط کنونی به نفع استان نیست، باید منتظر ماند و دید آیا احمدی در فارس می ماند و به فعالیت خود ادامه می دهد یا دولت سکان فارس را به اوسط هاشمی، رضوی یا خسروی می دهد؟ گرچه نام گزینه های دیگری هم مطرح است.

رحمت الله خسروی کیست؟

رحمت الله خسروی نماینده آباده در دور سوم مجلس شورای اسلامی است. او عضو و رئیس شورای شهر تهران در دور اول هم بود. شورایی که  اختلافات و دودستگی های اعضای آن باعث شد بدست دولت اصلاحات منحل شود.

تغییر استاندار فارس قوت گرفت/ کلید استانداری فارس به چه کسی می رسد؟

از سوابق خسروی می توان به تدريس در هنرستان‌هاي كشور، پيش از انقلاب، عضو جهاد سازندگي استان فارس، شهردار آباده، مسووليت بنياد مسكن انقلاب اسلامي كل كشور در حساب 100 حضرت امام(ره) تا سال 1364، مشاور وزير مسكن، قائم مقام تربيت‌بدني كل كشور، معاونت تحقيقات و برنامه‌ريزي سازمان هواپيمايي كشور در سال 65-64، معاون مسكن بنياد شهيد انقلاب اسلامي، دبير كل اتاق تعاون جمهوري اسلامي اشاره کرد.
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱۳
در انتظار بررسی: ۱۸
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
0
شیرازه دست از این کارا بردار!!! چقدر شایعه پراکنی آخه..هر چند میدونم نظرمو پخش نمیکنی
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
0
بابا هر کی بیاد می خواد چکار کنه که آقای احمدی نکرده ؟ چرا هزینه احمدی را باید اصول گرایان بدهند؟
ناشناس
UNITED STATES
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
0
اقی احمدی انقدر حریف است که امکان عوض کردنش نیست شما هم موضعش را اعتدالی میدنید در حالیکه شیوه کارش مدیریت اصولگران است وراه خودش را میرود
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
0
به امید انتخاب جناب خسروی نیروی بومی و خادم استان
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
0
تکلیف احد چی میشه بنظرتون؟فکر کنم دنبال معاونت سیاسی باشه؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
0
0
اینا که همشون رد صلاحیتی هستند!
ناشنناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
0
0
دوباره افراد پیر و مورد دار میخاد بشه استاندار فارس خدایا فرج امام زمان نزدیک کن که دیگه فارس محل پاتوق افراد غیربومی و از کارافتاده نشه
احمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
0
0
باسمه تعالی
انشالله که استاندار فارس همچنان درسمت خود ماندگارباشند و اینکه عده ای رد صلاحیت شده اداره استان رو دردست بگیرند مسلما اشتباه است،لکن باآرزوی موفقیت برای استاندار سابق واستاندارهای لایق منتخب امیدواریم بتوانند دراستان در عرصه های مختلف روند افزایشی داشته باشند.وهمچنین لازم به ذکر است که استاندار کنونی تابه امروز درفعالیت هامفید واقع شدند واز دوستان خواهشمندم شایعه وجبهه گیری های تعصبی ودیدگاهی نداشته باشند.
حامد
UNITED STATES
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
0
0
درود و سلام.

همانگونه که در نوع نوشتار و مطلب این نوع خبر بخوبی پیدا و هویداست، این خبر نوعی شایعه پراکنی و بر اساس حدس و گمان نوشته شده است که از قرار معلوم شیرازه، بدش نمیاید در این بین، چیزی نصیب خود کند و از این آب گل آلود ماهی بگیرد.
استان فارس تا کنون استانداری به توانمندی احمدی به خود ندیده است و طبق اخبار سیده از منابع وزارت کشور، تغییر استاندار فارس کذب و شایعه است و برنامه ای برای استان فارس وجود ندارد.
لطفا دست از این مجیز گویی ها بردارید و شفاف و واقع بین باشید.
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
0
0
کدام اصولگرایی؟مدیران جدید یااصلاح طلبندیامشارکتی. باطن مهم است نه ظاهر ضمنا ماه پشت ابرنمیماند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
0
0
هرکی بشه در مقابل مردم مومن وحزب الهی شیراز اگر بخواد افراطی گری در بیاره باهاش مقابله می کنیم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
0
0
نام دکتر زین العابدین طهماسبی نماینده قبلی سروستان که مدتها معاون سازمان بازرسی کل کشور بودند و در زمان اصلاحات رییس دانشگاه استان ایلام بوده و هم اکنون هم از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد استان ایلام هست در فهرست سه نفر بومی برای استانداری فارس بوده است..البته ظاهرا جدیدا به ایشان سمت یکی از معاونین وزارت جهادکشاورزی پیشنهاد شده است.
حسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
0
0
سلام. تا وقتی چند عزل و نصب میشه نشانه عملکرد یک استاندار دیگه نباید منتظر پیشرفت استان باشیم. آقای دکتر احمدی این همه در عرصه های اقتصادی و اجتماعی کار کردند و حتی مدیران باتجربه ای هم به صحنه آوردند، اما چون بعضی از دوستان پست نگرفتن اسمش میشه ضعف. بابا تقوا که فقط نماز و روزه نیست. تقوای اجتماعی و اخلاق و انصاف کجاست؟ فعالین محترم سیاسی لطفا انصاف داشته باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: