کد خبر: ۷۹۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۱۹ آبان ۱۳۹۴
مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس:
مدیر کل صداوسیمای مرکز فارس گفت: آماده ایم تا کرسی های آزاداندیشی دانشجویان را با رعایت مقررات و ضوابط پخش کنیم.
به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی، سید تقی سهرابی در نشست صمیمی با مسئولان گروه های جهادی دانشجویی دانشگاه های شهر شیراز و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های این شهر اظهار داشت: نسبت به خطر ماهواره نگرانیم و به دنبال رفع مسائل و مشکلات فرهنگی هستیم.

وی با اشاره به فعالیت دشمن در خصوص راه اندازی شبکه های ماهواره ای علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: آن ها به صورت مداوم شیوه های جدید جنگ نرم را نشر می دهند و شبکه های مجازی فیس بوک، توییتر و... از یک جریان فکری و اتاق فکر بیرون می آیند و هدفشان ساقط کردن نظام است اما مکرشان نابود می شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس با بیان اینکه از عزم ما برای حفاظت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب کاسته نخواهد شد اضافه کرد: برای انقلاب اسلامی خون های زیادی ریخته شده است و خدا نیز این انقلاب را نگه می دارد.

سهرابی با بیان اینکه از پیچ های تاریخی با موفقیت می گذرد اضافه کرد: صداوسیما انقلابی مانده است و این روحیه انقلابی را حفظ می کند.

وی با اشاره به جنگ نرم، خواستار کمک دانشجویان ارزشی و بسیجی در مهندسی پیام به صداو سیما شد و افزود: همه افراد، در این جنگ نرم، صداوسیما را به عنوان قرارگاه جنگ نرم کمک کنند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس راه برون رفت از مشکلات را استفاده از فرهنگ و تفکر بسیجی دانست و تصریح کرد: با فرهنگ و تفکر بسیجی مسائل و مشکلات حل می شود.

سهرابی با تاکید بر افزایش ظرفیت پذیرش نقد گفت: صداوسیمای مرکز فارس آمادگی دارد تا کرسی های آزاد اندیشی که در دانشگاه ها برگزار می شود را با رعایت ضوابط و مقررات را پوشش دهد.

وی بیان داشت: بسیج را از صدا و سیما جدا نمی دانیم و دشمن برای به زمین زدن این دو سازمان برنامه ریزی کرده است از این رو باید هوشیار باشیم.

در این نشست عباس توانا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با بیان اینکه صداوسیما از جایگاه بالایی برخوردار بوده و مسئولیت ان نیز خطیر است اظهار داشت: صداوسیمای مرکز فارس مطالبات مردم استان را بیان کند و اتاق فکر تولید محتوا در این مرکز تقویت شود.

وی با بیان اینکه صداوسیما باید مطالبه گر و بلندگوی مردم باشد، خواستار تولید برنامه هایی به سبک و روش پایش و ثریا در صداوسیمای مرکز فارس و تصریح کرد: برنامه های تبیینی و روشنگری تولید شود و به جریان دانشجویی و دانقلابی در برنامه ها میدان داد.

در این نشست محمدکیانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، وحید خانی مظفری مسئول گروه جهادی دانشجویی شهدای گمنام، آرش ماندنی زاده مسئول گروه جهادی فاتح، محمدحسین عظیمی مسئول گروه جهادی پیمان ، علی اکبر دهقانی مسئول گروه جهادی شهید شاهچراغی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز، داود کریمی مسئول گروه جهادی نادیان و نجمه اشرفی مسئول خواهران گروه جهادی نادیان به بیان نظرات و پیشنهادت خود در راستای تقویت هرچه بیشتر برنامه های محتوایی صداوسیمای مرکز فارس پرداختند.

کمک به برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه، بهبود وضعیت کارتون خواب ها و محله های فقیر نشین، بیان دغدغه های مردم، پوشش برنامه های درون دانشگاهی، آگاه سازی مردم، تبیین اقتصاد مقاومتی، پخش میزگردهای دانشجویی، کرسی های آزاداندیشی، تریبون آزاد، استفاده از ظرفیت های دانشجویی در تلوید محتوای برنامه های صداو سیما، تولید و پخش برنامه های تخصصی در زمینه اقتصاد مقاومتی، کاهش تبلیغ کالاهای مصرفی و لوکس، ایجاد تسهیلات برای فرهنگ سازی تولیدات داخلی، آسیب شناسی مشکلات بومی و صنعت، افزایش ارتباط با دانشجویان، ارائه برنامه های تحلیلی در کنار اخبار و... مطالبی بود که دانشجویان حاضر در جلسه به بیان آن ها پرداختند.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: