کد خبر: ۹۶۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۷ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۵
طرح جوانه های صالحین مکمل برنامه حلقه های صالحین است که بعد از تابستان هم در قالب نشست ها و جلسات این حلقه ها پیگیری و اجرا می شود.

به گزارش شیرازه طرح جوانه های صالحین طرحی است برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نو جوانان که در این طرح ۵۰ مربی از پایگاه های مقاومت شهرستان اقلید همکاری دارند.

علاقه مندان برای گذراندن اوقات فراغت در این طرح ها می توانند در کلاس های قرآن ،ورزشی ،فرهنگی ،هنری ،علمی و پژوهشی شرکت کنند.

سرهنگ موسی زارعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اقلید در گفت وگو با خبرنگار ما گفت :طرح جوانه های صالحین به عنوان یک طرح ملی  با محوریت سازمان بسیج و حضور حوزه های مقاومت بسیج مساجد و محلات  در فصل تابستان با هدف ارتقاء،جذب و تشکیل حلقات جدید صالحین در راستای تبدیل اوقات فراغت تابستان جوانان و عرصه ای برای رشد و تعالی بسیجیان  و عموم مردم طراحی شده است.

محسن فارسی مسئول برگزاری این طرح نیز گفت:هدف از اجرای این طرح استفاده مطلوب از فرصت تابستان برای انسجام بخشی به حلقه های صالحین و نیز رشد و تعالی اعضای حلقه ها و سازندگی فکری و روحی جوانان و نوجوانان با ترویج فرهنگ ورزش است.

شعار محوری این طرح در تابستان امسال نشاط و تعالی با محوریت اقتصاد مقاومتی است.

طرح جوانه های صالحین مکمل برنامه حلقه های صالحین است که بعد از تابستان هم در قالب نشست ها و جلسات این حلقه ها پیگیری و اجرا می شود.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: