شیرازه

«جم»، «جمع» می‌شود؟ روزگار کمرنگ شبکه‌های شیطان؛

«جم»، «جمع» می‌شود؟

افرادی هم که به امید زندگی بهتر به ترکیه مهاجرت کرده و با این شبکه‌ها همکاری می‌کردند به ناچار در باتلاق سردرگمی گیر افتاده‌اند که هر حرکتشان آنها را بیشتر در خود فرو می‌برد.
فاز دوم خط یک قطار شهری شیراز در آستانه بهره برداری قرار گرفت / مدیران استانی و شهری از افراد بومی انتخاب شوند در جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز مطرح شد:

فاز دوم خط یک قطار شهری شیراز در آستانه بهره برداری قرار گرفت / مدیران استانی و شهری از افراد بومی انتخاب شوند

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: آستانه شروع به کار دولت دوازدهم، بهترین فرصت برای ارائه مطالبات عمومی مردم مبنی بر داشتن استاندار، فرماندار و شهردار بومی و کارآمد است.
تعلل ۱۲ساله دولت‌ها در ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان/ بچه‌هایی که روزانه ۹ ساعت در تلگرام و اینستاگرام قدم می‌زنند!

تعلل ۱۲ساله دولت‌ها در ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان/ بچه‌هایی که روزانه ۹ ساعت در تلگرام و اینستاگرام قدم می‌زنند!

به گفته رئیس بنیاد علوم رفتاری، خودنمایی جنسی در فضای مجازی به آسیبی نوپدید در فضای مجازی تبدیل شده و حتی بعضا نوجوانان ۱۰و ۱۱ساله دست به انتشار تصاویر نیمه عریان خود در شبکه های مجازی می زنند.
امکان ساخت هواپیمای ۲۰نفره در داخل رئیس اتحادیه صنایع هوافضا مطرح کرد:

امکان ساخت هواپیمای ۲۰نفره در داخل

یک فعال صنفی صنایع هوافضا گفت: اگر در سال های گذشته به جای مطرح کردن بحث ساخت هواپیمای ۱۵۰ نفره، از ساخت هواپیماهای ۲۰ نفره حمایت می شد، الآن ایرتاکسی در فرودگاه های کوچک فعال بود.
برادر روحانی مضروب در حادثه مترو: فرد مهاجم از پشت به برادرم حمله کرد/ برادرم به هوش آمده و وضعیت جسمانی اش رو بهبود است جزئیات بیشتر از درگیری روز گذشته در مترو شهر ری؛

برادر روحانی مضروب در حادثه مترو: فرد مهاجم از پشت به برادرم حمله کرد/ برادرم به هوش آمده و وضعیت جسمانی اش رو بهبود است

برادر خلیل ذوالفقاری گفت: فردی شرور که حالت عادی نداشته با عربده کشی و جسارت به روحانیت از پشت به برادرم حمله کرده و با کاتر به گردنش ضربه زده است.
نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره فیلم «ماجرای نیمروز»/ خاطره منتشر نشده رهبر انقلاب از روز پاکسازی خانه موسی خیابانی

نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره فیلم «ماجرای نیمروز»/ خاطره منتشر نشده رهبر انقلاب از روز پاکسازی خانه موسی خیابانی

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار عوامل فیلم ماجرای نیمروز فرمودند: «این فیلم بسیار خوب بود. همه اجزای فیلم عالی بود، کارگردانی عالی بود. بازی‌ها عالی، قصه عالی بود. فیلم خوش ساخت بود.»
آخرین وعده وزیر درباره رجیستری موبایل

آخرین وعده وزیر درباره رجیستری موبایل

بازار گوشی موبایل درایران ۲ میلیارد دلار ارزش دارد که ۹۰ درصد آن قاچاق است. به همین دلیل قرار است تا ۲ماه دیگر و با ثبت گوشی ها در شبکه اپراتورهای موبایل، معضل قاچاق در این بازار خاتمه یابد.
انتفاع عمومی و هم افزایی منابع سازمان ها رویکرد اصلی اردوهای جهادی هستند فرمانده سپاه فجر:

انتفاع عمومی و هم افزایی منابع سازمان ها رویکرد اصلی اردوهای جهادی هستند

سردار غیاثی گفت: محرومیت زدایی از مناطق روستایی علاوه بر اینکه موجب رونق تولید و اشتغال می شود، بافت روستایی و مولد جامعه را تثبیت می کند و کاهش چشمگیر مهاجرت روستائیان به شهرها را در پِی خواهد داشت.
رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده سارق مسلح بانک‌ شیراز رئیس کل دادگستری استان فارس:

رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده سارق مسلح بانک‌ شیراز

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: پرونده سارق مسلح بانک‌های شیراز و اصفهان به صورت ویژه و خارج از نوبت در دادسرا و دادگاه‌های استان رسیدگی خواهد شد.
فارس میزبان تشییع و تدفین 23 شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت امام صادق صورت می گیرد:

فارس میزبان تشییع و تدفین 23 شهید گمنام دفاع مقدس

سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر گفت: در سالروز شهادت امام صادق (ع) پیکرهای مطهر بیست و سه شهید گمنام دفاع مقدس در برخی از شهرستان های استان فارس تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.