شیرازه

ایثارگران بر این باور بودند که پس از تکمیل مجتمعی به نام آنها، قادر به استفاده از امکانات آن خواهند بود اما انتظار آنان بی نتیجه بود و نه تنها کسی این افراد را برای استفاده از مجتمعِ خود خبر نکرد بلکه پس از مدتی با خبر تامل و تعجب برانگیز مواجه شدند.
این اعلام جنگ علیه مشهد است

این اعلام جنگ علیه مشهد است

اخیراً بعضی از کسانی که شاید تا حالا در عمرشان پایشان را برای زیارت به حرم امام رضا نگذاشته‌اند، شده‌اند تئوریسین توسعه مشهد!!
ام‌الاسرا به روایت یک آزاده جهرمی

ام‌الاسرا به روایت یک آزاده جهرمی

به دنبال درگذشته حاجیه بهجت افراز، ملقب به ام الاسرا، یکی از آزاده‌های جهرمی، یادداشتی را در توصیف آن مرحومه در اختیار ایسنا گذاشت.
حسین محب اهری بازیگر معروف درگذشت

حسین محب اهری بازیگر معروف درگذشت

حسین محب اهری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که از مدتی پیش با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، در بیمارستان لاله تهران درگذشت.
بازداشت عامل کودک آزاری در کرمان

بازداشت عامل کودک آزاری در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در خصوص آخرین جزئیات کلیپ کودک آزاری منتشر شده در فضای مجازی که در آن مامور شهرداری کودکان کاری که گل می‌فروختند را مجبور می‌کند گل‌ها را بخورند، گفت: به عنوان مدعی‌العموم به موضوع ورود کرده‌ایم، متهم اصلی بازداشت شده و سایر متهمان تحت تعقیب قضائی قرار گرفته‌اند.
بهترین سوغاتی‌های شیراز چیست و از کجا بخریم؟

بهترین سوغاتی‌های شیراز چیست و از کجا بخریم؟

برای رسیدن به بازار سنتی شیراز، ساده ترین راه رفتن به چهارراه معروف زند است.پس از آنکه از میدان شهرداری و از کنار ارگ کریمخانی گذشتید، به بازار وکیل می رسید. سمت راست شما بازار جنوبی و سمت چپ بازار شمالی قرار دارد.
از اتراق کنار رودخانه ها بپرهیزید/ مه گرفتگی و کاهش دما پس از خروج سامانه بارشی هشدار مدیریت بحران فارس درخصوص ورود سامانه بارشی،

از اتراق کنار رودخانه ها بپرهیزید/ مه گرفتگی و کاهش دما پس از خروج سامانه بارشی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص ورود سامانه جدید بارشی و آبگرفتگی معابر هشدار داد.

"خانه‌کت و قشم‌قاوی" روی فرکانس تشنگی؛ اعتبارات قطره‌چکانی کام مردم را سیراب نمی‌کند

نبود آب آشامیدنی سالم در روستای "خانه‌کت و قشم‌قاوی" شهرستان استهبان ۱۶ ساله شد و با وضعیت پیشرفت پروژه و تخصیص اعتبارها هنوز امیدی برای رسیدن آب به این دو روستا نیست.
چاه ویل طرح تحول سلامت با افزایش بودجه نیز پُر نشد/ انباشت بدهی بیمه ها و اختلال در زنجیره تامین دارو/ افزایش نجومی تعرفه ها گزارش شیرازه از طرح تحول سلامت؛

چاه ویل طرح تحول سلامت با افزایش بودجه نیز پُر نشد/ انباشت بدهی بیمه ها و اختلال در زنجیره تامین دارو/ افزایش نجومی تعرفه ها

در طرح تحول سلامت به دلیل اینکه قانون‌گذاران و ذی‌نفعان پزشکان هستند زمینه برای درمان القایی یعنی درمانی که مردم به آن احتیاج ندارند توسط پزشکان فراهم شد و این تعارض منافع سبب شد اصلاحی بر این شیوه غلط صورت نگیرد.