شیرازه

صدای زنانه اش را در سر انداخته و با تمام وجود سعی داشت اقتداری مردانه داشته باشد تا ریحانگی اش مانع کارش نشود؛ یک نگاهش به چراغ راهنمایی بود که قرمزیِ آن، شانسی یک دقیقه ای به او می داد تا مبلغی بیشتر کاسب شود...
توقیف 1348 شی تاریخی در خراسان‌شمالی

توقیف 1348 شی تاریخی در خراسان‌شمالی

سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌شمالی از توقیف 1348 شی تاریخی در استان خبر داد.
ضرورت تغییر صنایع مطابق با تغییرات بازار/ شناخت بازار هدف و نیازسنجی اصل اساسی در تجارت است مدرس فروش و بازاریابی سازمان مدیریت صنعتی مطرح کرد:

ضرورت تغییر صنایع مطابق با تغییرات بازار/ شناخت بازار هدف و نیازسنجی اصل اساسی در تجارت است

منصوری گفت: صنایع ما سال‌هاست که مرده‌اند چون نتوانسته‌اند تغییرات بازار را به خوبی درک کنند و خودشان را با نیازهای روز تطبیق دهند.
کمبود ما تقوا است نه پول، ارز، سکه و طلا/ اعتمادِ مردم نسبت به حراست از موقوفات تقویت شود/ سرانه هر فرد از بودجه کشوری مشخص شود/ تاکید بر شفافیت در نحوه تعیین بودجه در خطبه های نماز جمعه شیراز مطرح شد:

کمبود ما تقوا است نه پول، ارز، سکه و طلا/ اعتمادِ مردم نسبت به حراست از موقوفات تقویت شود/ سرانه هر فرد از بودجه کشوری مشخص شود/ تاکید بر شفافیت در نحوه تعیین بودجه

امام جمعه شیراز با اظهار اینکه دعوایی که این وزیر با آن وزیر دارد و لابی هایی که اتفاق می افتد بخاطر معلوم نبودن وضعیت بودجه است، گفت: ما توقع داریم که مسئولان مربوطه یک مقدار منصفانه ای برای سرانه هر فرد مشخص کنند تا از این سوء استفاده ها جلوگیری شود.
اجاره منازل مبله بدون مجوز ممنوع است/ پلمپ 127 واحد منازل مبله بدون مجوز/ وقوع برخی جرائم امنیتي و منافي اخلاق در برخی منازل مبله

اجاره منازل مبله بدون مجوز ممنوع است/ پلمپ 127 واحد منازل مبله بدون مجوز/ وقوع برخی جرائم امنیتي و منافي اخلاق در برخی منازل مبله

معاون قضایی و پیشگیری از جرم دادگستری استان فارس هشدار داد: کسانی که بدون اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح مبادرت به اجاره دادن منازل مبله و تبلیغ در این خصوص می کنند، تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.
معرفی شهدای فارس میان زائران اربعین در موکب احمدبن موسی(ع)

معرفی شهدای فارس میان زائران اربعین در موکب احمدبن موسی(ع)

مسئول کمیته خواهران موکب احمدبن موسی(ع) از اجرای برنامه های روایتگری سیره شهدا و همچنین معرفی شهدای استان فارس در این موکب به صورت روزانه خبر داد.
15سال حبس و جزای نقدی در انتظار متهم 28 ساله پرونده ارزی در شیراز/تعقیب قضائی برخی مدیران بانکی

15سال حبس و جزای نقدی در انتظار متهم 28 ساله پرونده ارزی در شیراز/تعقیب قضائی برخی مدیران بانکی

پس از برگزاری دادگاه علنی متهم 28 ساله اخلال در نظام ارزی متهم جوان پرونده به 15 سال حبس و جزای نقدی معادل وجوه مکشوفه به ارزش 124 هزار دلار و محرومیت از هر گونه خدمات دولتی محکوم شد.
توزیع ناعادلانه ثروت مردم را رنج می دهد/ما مدیریت جهادی می‌خواهیم نه مدیریت سُست اداری/برای اصلاح نظام بانکی نیاز به جراحی اقتصادی است/ عربستان سمبل سازش آیت‌الله دژکام:

توزیع ناعادلانه ثروت مردم را رنج می دهد/ما مدیریت جهادی می‌خواهیم نه مدیریت سُست اداری/برای اصلاح نظام بانکی نیاز به جراحی اقتصادی است/ عربستان سمبل سازش

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت:تمام قوا باید تلاش کنند تا ثروت کشور که متعلق به تمام مردم است، عادلانه تقسیم شود، چراکه درآمد کشور مناسب است و همه به‌اندازه نیاز خود می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.
«تایملاین» بسیجی شد/ هشتگ «بسیجی ام» داغ‌ترین هشتگ توییتر فارسی در واکنش به تحریم‌های آمریکا؛

«تایملاین» بسیجی شد/ هشتگ «بسیجی ام» داغ‌ترین هشتگ توییتر فارسی

کاربران ضدانقلاب تلاش کردند تا هشتگ " گروهک تروریستی بسیج" را به داغ‌ترین موضوع توییتر تبدیل کنند اما آنچه در عمل رخ داد خلاف انتظار کاربران سلطنت‌طلب توییتر بود.