شیرازه

بنیاد ملّی نخبگان به برگزیدگان ادبی کشور تسهیلات ویژه‌ای اعطا می‌کند.
همایش تکریم انسانی در ادیان ابراهیمی در شیراز برگزار می شود

همایش تکریم انسانی در ادیان ابراهیمی در شیراز برگزار می شود

همایش تکریم انسانی در ادیان ابراهیمی در تاریخ ۲۵ تیرماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.
نویسنده کتاب «نفس»؛

سوخت کارخانه نفرت سازی و خشونت، نگاه های سطحی به یکدیگر است

نویسنده کتاب «نفس» گفت: تلاش من بر این بوده است تا نشان دهم که گناه کردن می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد چرا که با نشان دادن لذت بخش بودن گناه می‌توان ارزش حقیقی کسی که از گناه دوری می‌کند را دریافت و به فلسفه تقوای الهی پی برد.
نام مستندساز شیرازی در بین ١٠٠ ستاره ممتاز فیلم های مستند صدا و سیمای مراکز کشور

نام مستندساز شیرازی در بین ١٠٠ ستاره ممتاز فیلم های مستند صدا و سیمای مراکز کشور

علی ناجی تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون، مستندساز به عنوان ١٠٠ ستاره ممتاز فیلم های مستند صدا و سیمای مراکز استان در کشور انتخاب شد.
اگر خواننده نمی شدم حتما خلبان می شدم/ در آشپزی نهایتاً بلدم ناگت سرخ کنم!/ همه تصمیمات سیاسی ما هنرمندها اشتباه است/  رئیس جمهورها با وعده های دروغ هنرمندها را به سمت خود می کشند حامد فقیهی خواننده پاپ کلاسیک مهمان صندلی داغ شیرازه:

اگر خواننده نمی شدم حتما خلبان می شدم/ در آشپزی نهایتاً بلدم ناگت سرخ کنم!/ همه تصمیمات سیاسی ما هنرمندها اشتباه است/ رئیس جمهورها با وعده های دروغ هنرمندها را به سمت خود می کشند

معمولاً دانستن زوایای پنهان زندگی افراد مشهور و سرشناس برای ما از جذابیت خاصی برخوردار است.چه بسا خیلی از کسانی که ما با ابهت زیادی آنها را می بینیم دارای زوایای لطیفی در زندگی خود هستند. ستون "صندلی داغ" سایت شیرازه قصد دارد مخاطبان را با چهره ی صمیمانه تری از افراد سرشناس شهر آشنا کند. دانستن این لطافت و زوایای پنهان می تواند به ما کمک کند که نگاه های سیاسی و اداری را در این شهر سیاست زده برای لحظه ای کنار بگذاریم و روح اصلی زندگی را نگاه کنیم...
تصمیمی که روند قضایی را کوتاه کرد سازش با تصمیم؛

تصمیمی که روند قضایی را کوتاه کرد

سامانه‌ای که با عنوان «تصمیم» در کشور راه‌اندازی شده است با هدف ایجاد سازش پیش از وقوع طلاق، عمل می‌کند.
محرومیت‌های مناطق عشایری استان فارس برطرف شود

محرومیت‌های مناطق عشایری استان فارس برطرف شود

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: مسئولان استان باید تلاش کنند محرومیت‌های مناطق عشایری استان و دغدغه‌های این قشر وفادار به انقلاب اسلامی بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته و مشکلات سامان پیدا کنند.
ایران؛ پیشتاز ادبیات کودک و نوجوان در جهان است «احمد اکبرپور» در گفت‌وگو با شیرازه؛

ایران؛ پیشتاز ادبیات کودک و نوجوان در جهان است

احمد اکبرپور گفت: هم‌اکنون سطح ادبیات کودک و نوجوان ایران از بسیاری از کشورهای جهان از جمله روسیه، چین، هند و کشورهای همسایه بسیار بالاتر است. شاید بتوان گفت تنها کشوری که در این زمینه می‌تواند رقیب ایران محسوب شود ژاپن است.
اعلام ویژه برنامه های دهه کرامت 1398 و سالروز بزرگداشت حضرت شاهچراغ(علیه السلام)

اعلام ویژه برنامه های دهه کرامت 1398 و سالروز بزرگداشت حضرت شاهچراغ(علیه السلام)

در دهه پرفضیلت کرامت امسال که از ۱۳ تا ۲۳تیرماه می باشد، ویژه برنامه های مختلفی در سومین حرم اهل بیت(علیهم السلام) اجرا می شود.