شیرازه

شیراز میزبان ششمین کنگره بین‌المللی ایثار و زنان عاشورایی شد

شیراز میزبان ششمین کنگره بین‌المللی ایثار و زنان عاشورایی شد

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس از برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی «ایثار و زنان عاشورایی» در شیراز خبر داد و گفت: اختتامیه این جشنواره در دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.
ویزای ۳۴هزار زائر اربعین تا امروز صادر شده/ ثبت‌نام قطعی ۵۲هزار نفر رئیس سازمان حج‌ و زیارت:

ویزای ۳۴هزار زائر اربعین تا امروز صادر شده/ ثبت‌نام قطعی ۵۲هزار نفر

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ۵۲ هزار نفر برای اعزام اربعین ثبت‌نام قطعی کرده‌اند، گفت: تاکنون ۳۴ هزار ویزای اربعین صادر شده است.
بیش از ۱۰ هزار برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا می شود/ شبیه سازی عملیات والفجر ۲ در شهرستان ارسنجان به همت رده های بسیج و سپاه در استان فارس:

بیش از ۱۰ هزار برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا می شود/ شبیه سازی عملیات والفجر ۲ در شهرستان ارسنجان

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر از اجرای ۱۰۳۰۳ برنامه متنوع در هفته دفاع مقدس با محوریت بسیج و سپاه استان فارس خبر داد.
پنج عضو کانون فارس در سومین «مهرواره شعر» آفرینش کانون برگزیده شدند همزمان با روز ملی شعر و ادب فارسی؛

پنج عضو کانون فارس در سومین «مهرواره شعر» آفرینش کانون برگزیده شدند

برگزیدگان سومین «مهرواره شعر» آفرینش، از سوی انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هم‌زمان با روز ملی شعر و ادب فارسی معرفی شدند که نام 5 عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس نیز در این میان می‌درخشد.
تمام دستگاه‌ها برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس مسئول هستند

تمام دستگاه‌ها برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس مسئول هستند

تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) با بیان اینکه وقتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متولی اصلی بحث دفاع مقدس می‎شود، به معنای این نیست که دیگران هیچ مسئولیتی ندارند، گفت: تمام دستگاه‌ها در این قضیه مسئول هستند یعنی هیچ دستگاهی در این حوزه معاف نیست.
مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز موثر در ارتقا اعتماد عمومی است/ پویش هر روز یک زباله از زمین بر می‌داریم راه اندازی شد رئیس شورای شهر شیراز:

مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز موثر در ارتقا اعتماد عمومی است/ پویش هر روز یک زباله از زمین بر می‌داریم راه اندازی شد

طاهری با بیان اینکه مجمع خیرین می تواند در ارتقا اعتماد عمومی موثر واقع شود، گفت: اعتماد عمومی از طریق همدلی مردم با مردم، مسئولین با مردم و.... برقرار می شود.
دلدادگان حسینی از مراجعه به مرز های زمینی خودداری کنند/ روادید ۱۱۰۰ زائر استان فارسی اربعین در حال صدور است رئیس ستاد اربعین استان فارس در گفتگو با «شیرازه»؛

دلدادگان حسینی از مراجعه به مرز های زمینی خودداری کنند/ روادید ۱۱۰۰ زائر استان فارسی اربعین در حال صدور است

لقمانی در خصوص صدور روادید زائران اربعین حسینی گفت: از حدود ۳۵۰۰ پیش ثبت نام سامانه سماح در استان فارس، گذرنامه ۱۱۰۰ نفر از متقاضیان بعد از تکمیل مدارک به سفارتخانه عراق مستقر در تهران ارسال شده است و امیدواریم که تا روز های آینده ضمن صدور روادید ها اعزام منظم زوار از طریق مرز های هوایی صورت گیرد.
برگزیدگان هفدهمین سوگواره عاشورایی معرفی شدند در کانون پرورش فکری فارس؛

برگزیدگان هفدهمین سوگواره عاشورایی معرفی شدند

برگزیدگان هفدهمین سوگواره عاشورایی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، در بخش‌های فرهنگی، هنری و ادبی معرفی شدند.