شیرازه

صدور گواهینامه های مهارت الکترونیکی شد

صدور گواهینامه های مهارت الکترونیکی شد

مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: نخستین آزمون مهارتی سال ۹۸ – ۹۹ آموزشگاه‌های هنری استان فارس همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
وصیت نامه شهید پنج شنبه ها با شهدا؛

وصیت نامه شهید "سيدمحمد کدخدا"؛ اشکی که قلبت را جلا می بخشد

شهید "سيدمحمد کدخدا" در وصیت نامه خود می نویسد: از خداوند بزرگ طلب آمرزش مرا بکنيد و هروقت ياد مرا مي کنيد به ياد امام حسين بيفتيد و روضه امام حسين را بخوانيد و گريه کنيد گريه کردن براي امامانمان مخصوصا امام حسين عليه السلام قلب انسان را پاک مي کند و باعث مي شود که انسان گناه نکند.
افشاگری سیروان خسروی درباره پیشنهاد وسوسه‌انگیز به وی برای اجرا در جمع هواداران روحانی!

افشاگری سیروان خسروی درباره پیشنهاد وسوسه‌انگیز به وی برای اجرا در جمع هواداران روحانی!

سیروان خسروی خواننده پاپ کشور از پیشنهاد انتخاباتی یکی از حامیان رییس جمهور پرده برداشت و به پست اینستاگرامی وی درباره خود واکنش نشان داد.
کاش پشت احساسات مردم قایم نشویم نقد شهاب حسینی به برخی هنرمندان:

کاش پشت احساسات مردم قایم نشویم

شهاب حسینی بازیگر شناخته‌شده سینمای ایران معتقد است: اعلام انصراف از جشنواره فیلم فجر دامن‌زدن به افتراق جامعه‌شکن خودی و ناخودی است و این در حالی است که جامعه و مردم بیش از هر زمان دیگری به همبستگی و دلداری یکدیگر نیازمندند.
مدعیان همدردی با مردم/ ناچهره‌هایی که به دنبال جلب توجه هستند

مدعیان همدردی با مردم/ ناچهره‌هایی که به دنبال جلب توجه هستند

برخی هنرمندان با انصراف از جشنواره‌های فجر مدعی همدردی با مردم شده‌اند.
تغییر محل ساخت کتابخانه مرکزی شیراز/ سرانه کتاب در فارس نیم جلد است! در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان فارس اعلام شد؛

تغییر محل ساخت کتابخانه مرکزی شیراز/ سرانه کتاب در فارس نیم جلد است!

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: بر اساس سند چشم‌انداز باید به ازاء هر فرد چهار جلد در کتابخانه‌های عمومی موجود باشد و در حال حاضر آمار ما در استان فارس نیم جلد برای هر نفر است.
راه‌اندازی سامانه تحفه در راستای حمایت از فعالیت‌های قرآنی، فرهنگی، هنری و دیجیتال مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خبر داد:

راه‌اندازی سامانه تحفه در راستای حمایت از فعالیت‌های قرآنی، فرهنگی، هنری و دیجیتال

در این طرح، پس از ثبت ایده و درخواست متقاضیان، طرح آنان مورد ارزیابی کارشناسان و کارگروه اشتغال این اداره کل قرار خواهد گرفت و در صورت تایید، برای دریافت تسهیلات به بانک آینده معرفی خواهند شد.
برگزیدگان دهمین جشنواره فیلم عمار معرفی شدند

برگزیدگان دهمین جشنواره فیلم عمار معرفی شدند

آیین اختتامیه دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده های شهدا و معرفی برگزیدگان این جشنواره شامگاه جمعه در حوزه هنری برگزار شد.