شیرازه

مبلغ «وام ازدواج» افزایش می‌یابد؟

مبلغ «وام ازدواج» افزایش می‌یابد؟

در پیش‌نویس لایحه بودجه برخلاف انتظار، وام ازدواج همان ۵۰ میلیون فعلی تعیین شده، اما مجلس خواستار افزایش آن است.
بازار مسکن در برزخ

بازار مسکن در برزخ

بخش مسکن در حال حاضر در برزخ قرار دارد و در این برزخ قیمت‌ها بیشتر میل به روند کاهشی دارند و احتمال کاهش قیمت‌ها تا ۴۰ درصد دور از انتظار نیست.
دولت منتظر معجزه خارج از کشور است/ توانمندی‌های داخل در بسیاری از زمینه‌ها تعطیل شده است تحلیل نماینده فسا از مشكلات بى‌سابقه معيشتی؛

دولت منتظر معجزه خارج از کشور است/ توانمندی‌های داخل در بسیاری از زمینه‌ها تعطیل شده است

نماینده مردم فسا در مجلس در خصوص مشكلات بى‌سابقه معيشتی امروز و گرانی‌های افسارگسيخته گفت: ما متاسفانه به جهت نگاهی که این دولت به بیرون دارد و دائم منتظر است معجزه‌ای از خارج از کشور رخ دهد، بسیاری از فرصت‌ها را از دست داده‌ایم و درحقیقت آن توانمندی‌های داخل را در بسیاری از زمینه‌ها یا تعطیل کرده‌ایم و یا به آن بها و اهمیت مناسب نداده‌ایم.
قیمت مرغ در بازارهای فارس روند کاهشی دارد رئیس جهاد کشاورزی فارس:

قیمت مرغ در بازارهای فارس روند کاهشی دارد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از تثبیت قیمت مرغ طی روزهای آینده خبر داد و گفت: از امروز شاهد کاهش قیمت مرغ در سطح استان خواهیم بود.
تولید روزانه ۱۰۰ هزار ماسک در حرم مطهر علی بن حمزه(ع) شیراز مدیر بقعه متبرکه علی بن حمزه(ع):

تولید روزانه ۱۰۰ هزار ماسک در حرم مطهر علی بن حمزه(ع) شیراز

کارگاه تولید ماسک مکانیزه در بقعه علی بن حمزه(ع) شیراز با اشتغال ۳۰نفر راه‌اندازی شد.
بی‌مدیریتی، نوع دیدگاه غلط و بی‌انگیزگی در کار باعث مشکلات امروز جامعه است/ بسیج مثل همیشه میدان‌دار حرکت جهادی بسته معیشتی است سردار غیب‌پرور در نشست زنده فضای مجازی فارس:

بی‌مدیریتی، نوع دیدگاه غلط و بی‌انگیزگی در کار باعث مشکلات امروز جامعه است/ بسیج مثل همیشه میدان‌دار حرکت جهادی بسته معیشتی است

فرمانده قرارگاه امام علی(ع) گفت: باید بپذیریم که همه مشکلات تحریم نیست، بی مدیریتی، نوع دیدگاه غلط و بی‌انگیزگی در کار باعث مشکلات امروز جامعه است و حق مردم ما این گرفتاری در معیشت نیست.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و جهاد دانشگاهی فارس

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و جهاد دانشگاهی فارس

روسای سازمان بسیج سازندگی و جهاد دانشگاهی فارس با هدف اجرای گسترده‌تر طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، تفاهمنامه همکاری امضا و مبادله کردند.
۵۰هزار بسته معیشتی در سراسر فارس توزیع می‌شود/ استان فارس در موضوع کمک‌های مومنانه استان اول کشور است فرمانده سپاه فجر فارس:

۵۰هزار بسته معیشتی در سراسر فارس توزیع می‌شود/ استان فارس در موضوع کمک‌های مومنانه استان اول کشور است

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: در مرحله سوم نهضت کمک مومنانه که تا قبل از دهه فجر ادامه دارد تاکنون بیش از ۱۵۰هزار بسته آماده شده و امروز نیز مصادف با سالروز تشکیل بسیج، ۵۰هزاربسته معیشتی در سراسر فارس توزیع خواهد شد.