شیرازه

حادثه در سایت هسته‌ای نطنز / تلفات جانی نداشت

حادثه در سایت هسته‌ای نطنز / تلفات جانی نداشت

"این حادثه، لطمه‌ای به فعالیت‌های جاری این مجموعه نیز وارد نکرده است".
لزوم شناخت تیپولوژی موسوی خوئینی ها / سر دسته افراط گرایان دیروز و طلبکاران امروز بررسی نامه موسوی خوئینی‌ها در گفتگو با دکتر سید محسن هاشمی؛

لزوم شناخت تیپولوژی موسوی خوئینی ها / سر دسته افراط گرایان دیروز و طلبکاران امروز

آقای خوئینی ها دارای یک منیت و کبر در مقابل دیگران بوده و این را به راحتی می توان در خاطرات و نظرات کسانیکه با ایشان مراوده داشته اند مشاهده نمود و حتی اسناد آنرا مشاهده کرد.
هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی، فرصتی برای رسوا نمودن و عیان کردن چهره متوحش غرب در نزد افکار عمومی جهانیان است معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس در گفتگو با شیرازه:

هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی، فرصتی برای رسوا نمودن و عیان کردن چهره متوحش غرب در نزد افکار عمومی جهانیان است

سرهنگ پاسدار حسن گلزار گفت: حمایت و تأیید ترورهای ضد حقوق بشری گروهک منافقین در ایران توسط آمریکا، چهره مزورانه حقوق بشر آمریکایی را نشان می دهد.
دروغ هرچه بزرگ تر باورپذیرتر/ چهره خشن و ضد حقوق بشری آمریکا با اتفاقات اخیر، بیشتر نمایان می شود مدیر اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه(س) در گفتگو با شیرازه:

دروغ هرچه بزرگ تر باورپذیرتر/ چهره خشن و ضد حقوق بشری آمریکا با اتفاقات اخیر، بیشتر نمایان می شود

دکتر مجتبی اشرافی گفت: اینکه بزرگ ترین بنگاه های سخن پراکنی و رسانه های بزرگ دنیا در جهت سیاستهای ایالات متحده گام بر می دارند و افکار عمومی را از واقعیت ماجرای امریکا دور نگاه می دارند، با گسترش رسانه های مستقل و عمومیت یافتن دیپلماسی فرهنگی در سطح ملل جهان، نخ نما شده و دروغ بزرگ امریکایی را در نمای درشت خود عیان نموده است.
اگر مذاکره با آمریکا در گرو منافع بود، مقام معظم رهبری دلسوزترین افراد بودند/ بت بزرگ آمریکا باید در ذهن ما بشکند در همایش بازخوانی حقوق بشرآمریکایی، مدیر حوزه علمیه فارس بیان کرد:

اگر مذاکره با آمریکا در گرو منافع بود، مقام معظم رهبری دلسوزترین افراد بودند/ بت بزرگ آمریکا باید در ذهن ما بشکند

حجت الاسلام استوار گفت: تا وقتی‌که این شکستن بت آمریکا در ذهن‌ها انجام نشود، عده‌ای منجی کشور را مذاکره با آمریکا می‌دانند، چه خیری دولتمردان ما از آمریکا دیده‌اند که اکنون بخواهیم به دنبال آنان برویم.
دومین جلسه دادگاه متهمان پرونده پخش فرآورده‌های نفتی مرودشت برگزار شد در پی رسیدگی ویژه به پرونده اخلالگران اقتصادی؛

دومین جلسه دادگاه متهمان پرونده پخش فرآورده‌های نفتی مرودشت برگزار شد

دومین جلسه دادگاه متهمان پرونده پخش فرآورده‌های نفتی مرودشت با حضور سه متهم اصلی این پرونده، در شعبه ویژه رسیدگی به پرونده مفاسد و اخلالگران اقتصادی برگزار شد.
رد پای زنگنه در فساد واگذاری هپکو

رد پای زنگنه در فساد واگذاری هپکو

نماینده مردم تهران بااشاره به فسادهای واگذاری هپکو اراک، گفت:مالک هپکو درسال اول واگذاری آقای زنگنه را رئیس هیئت مدیره می‌گذارد که یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان فقط پاداش ایشان در یک سال است.