شیرازه

پای گروههای فشار در کفش انتصابات استاندار فارس

پای گروههای فشار در کفش انتصابات استاندار فارس

مراسم معارفه مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان فارس که قرار بود دوشنبه 24 تیر برگزار شود، لغو شد!
دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است/دولت نسبت به اجرای شبکه ملی اطلاعات اراده واقعی داشته باشد/ ظرفیتهای ایجاد شده اخیر در سازمان فضای مجازی بسیج در اختیار نهادهای انقلابی قرار دارد رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در هشتمین همایش مدیران فضای مجازی سپاه های استانی:

دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است/دولت نسبت به اجرای شبکه ملی اطلاعات اراده واقعی داشته باشد/ ظرفیتهای ایجاد شده اخیر در سازمان فضای مجازی بسیج در اختیار نهادهای انقلابی قرار دارد

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتتاحیه هشتمین گردهمایی مدیران مراکز فضای مجازی سپاه‌های استانی سراسر کشور گفت: با وجود ظرفیت مردم پایه بسیج دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است.
مجلس جوان حزب‌اللهی پیش‌زمینه دولت جوان حزب‌اللهی است/ باید به تعهد و تخصص و کارآمدی جوان نگاه شود با "دولت جوان حزب‌اللهی" در میزگرد شیرازه:

مجلس جوان حزب‌اللهی پیش‌زمینه دولت جوان حزب‌اللهی است/ باید به تعهد و تخصص و کارآمدی جوان نگاه شود

در میزگرد این هفته شیرازه؛ پیش‌نیازها، زیرساخت‌ها و کارآیی جوانان را برای تشکیل "دولت جوان و حزب اللهی" مورد بحث قرار گرفت.
انجام عملیات رمضان در شرایط آن روز اجتناب‌ناپذیر بود/روحیه ایمان و استقامت بچه‌ها باعث شد در این عملیات سربلند باشیم گفت‌وگو با سردار محمدنبی رودکی به مناسبت سالروز عملیات رمضان؛

انجام عملیات رمضان در شرایط آن روز اجتناب‌ناپذیر بود/روحیه ایمان و استقامت بچه‌ها باعث شد در این عملیات سربلند باشیم

ادامه عملیات رمضان با وجود اینکه دستاورد منطقه‌ای و فتح سرزمینی از داخل خاک عراق برای ما نداشت، اما تصمیم بجایی بود که گرفته و اجرایی شد. ما نمی‌خواستیم به دشمن مهلت بدهیم. عملیات رمضان بر این مبنا بود که دشمن دوباره تجهیز نشود. اینکه امروز بنشینیم و بگوییم اگر این عملیات را دو ماه عقب‌تر انجام داده بودیم مثلاً هوا خنک‌تر شده بود یا اگر فلان کار را کرده یا بهمان کار را نکرده بودیم شاید اتفاق بهتری می‌افتاد، کاملاً در اشتباه هستیم. شرایط آن روز لزوم اجرای عملیات رمضان را ایجاب می‌کرد.
جنگ اراده ها به نفع مسلمانان خواهد بود/ موضوع حجاب نیازمند کار انقلابی است ولی فقیه در استان فارس:

جنگ اراده ها به نفع مسلمانان خواهد بود/ موضوع حجاب نیازمند کار انقلابی است

امام جمعه شیراز در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز گفت: جنگ اراده ها با رهبری مقام معظم رهبری به نفع مسلمانان خواهد بود و موضوع حجاب نیازمند یک کار انقلابی است، نباید منتظر دستورالعمل ماند.
مسیر توسعه کشور از روستاها می گذرد معاون عمرانی وزارت کشور:

مسیر توسعه کشور از روستاها می گذرد

دکتر جمالی نژاد گفت: اگر رشد و پیشرفت در جامعه را می خواهیم، باید به دنبال توزیع متوازن جمعیت و خدمات باشیم.
اقدامات مهمی توسط وزارت نیرو در استان فارس صورت گرفته است/ بهبود و توسعه راه های فارس باید مورد توجه جدی قرار گیرد استاندار فارس در مراسم بهره برداری از خط آبرسانی به جهرم:

اقدامات مهمی توسط وزارت نیرو در استان فارس صورت گرفته است/ بهبود و توسعه راه های فارس باید مورد توجه جدی قرار گیرد

استاندار فارس گفت: وزارت نیرو در این استان خوش درخشیده است و پروژه های بزرگی توسط این وزارت خانه در فارس افتتاح شده و یا در دست ساخت است.
سرلشکر سلامی‌: تولید قدرت در ایران ادامه دارد / دشمن می‌داند که باید هدف‌هایش را تنزل دهد

سرلشکر سلامی‌: تولید قدرت در ایران ادامه دارد / دشمن می‌داند که باید هدف‌هایش را تنزل دهد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جوانان نازنین ایرانی به مکانیزم‌‌های کنترل ‌‌پرنده بدون سرنشین ‌در هزاران کیلومتر آن طرف‌تر از مرزهایمان دست یافته‌اند، گفت: جنگ تولید قدرت در ایران ادامه دارد.