شیرازه

روند عجیب خصوصی سازی در یک دانشگاه؛
تراژدی آنجایی اتفاق می افتد که به یکباره حدود سی نفر از اساتید این درمانگاه‌های دولتی، خارج شده و هزاران بیمار که برخی از آنها سال‌هاست توسط این پزشکان تحت درمان هستند، به حال خود رها شدند.
حلقه «تئوری مرد دیوانه»

حلقه «تئوری مرد دیوانه»

نگاهی جامع به استراتژی هیأت حاکمه آمریکا نشان می‌دهد دولتمردان این کشور آگاهانه به دنبال اجرای «تئوری مرد دیوانه» هستند که اولین بار توسط کیسینجر پیگیری و در دوره نیکسون اجرا شده بود.چرا این تئوری در حال حاضر احمقانه است؟
کاردارلهستان به‌وزارت امورخارجه فراخوانده شد

کاردارلهستان به‌وزارت امورخارجه فراخوانده شد

کاردار لهستان در اعتراض به کنفرانس ضد ایرانی به وزارت امور خارجه فراخوانده شد.
سد راه تغییر نشوید

سد راه تغییر نشوید

هرچند در نخستین گام، استاندار جدید این استان با ارسال نامه به رسانه‌ها خواستار عدم درج پیام‌های تبریک به خود شد که جای خرسندی دارد، اما برخی با بی‌اعتنایی کامل به رویه همیشگی خود ادامه دادند و تلاش کردند سد راه تغییرات و تحولات اساسی و سرنوشت‌ساز شوند و جوّ حاکم بر شماری از دستگاه‌ها را همچنان حفظ کنند.
هاشمی،تئوریسین خلع سلاح جمهوری اسلامی / روحانی: قدرت دفاعی ایران از هاشمی است شوخی روحانی با افکار عمومی یا تحریف واقعیت

هاشمی،تئوریسین خلع سلاح جمهوری اسلامی / روحانی: قدرت دفاعی ایران از هاشمی است

تغییرهای حیرت‌آور روحانی و اطرافیانش هر روز بیشتر می‌شود. کسانی که مروجان اصلی سازش‌کاری و باج‌دادن به دشمن بوده‌اند، امروز خود را پدران موشکی کشور معرفی می‌کنند. یک روز ظریف علیه امریکا، سخنرانی می‌کند و به غرب‌باوران پند می‌دهد! و یک روز عامل اصلی کاهش 85 درصدی بودجه نظامی، اخراج دانشمندان موشکی و هسته‌ای، تخریب کننده راکتور اراک از عزت و استقلال می‌گوید و دستاورد نظامی جمهوری اسلامی را فرزند هاشمی می‌خواند! این‌ها ابن‌الزمان‌های کاسبی هستند که روی ماکیاولی را سفید کرده‌اند!
ارائه اسناد عدم صلاحیت میرحسین موسوی دلیل ترور شهید آیت؟ ترور دوباره شهید آیت این بار توسط پادوی حلقه انحرافی

ارائه اسناد عدم صلاحیت میرحسین موسوی دلیل ترور شهید آیت؟

«شهید آیت، صبح روز ۱۴ مرداد ۱۳۶۰ در حالی ترور و شهید شد که در حال انتقال اسنادی برای ارائه به مجلس بود تا نمایندگان را به ندادن رأی اعتماد به میرحسین موسوی در مسئولیت وزیر امور خارجه متقاعد کند وبه همسرش گفته بود: «با این پرونده امروز تکلیف مملکت معلوم می‌شود.»
بیشترین زندانیان زن در کدام کشور هستند؟ گزارشی از نقض گسترده حقوق بشر توسط دولت آمریکا

بیشترین زندانیان زن در کدام کشور هستند؟

سازمان عفو بین الملل در آخرین گزارش سالیانه خود درسال ۲۰۱۶ در مورد وضعیت زندانیان زن اظهار کرد که آمریکا رتبه اول زندانیان زن را نسبت به جمعیتش دارد.
شهردار کنارتخته استعفا داد

شهردار کنارتخته استعفا داد

خشایار شیبانی شهردار کنار تخته پس از 15 ماه خدمت در این شهرداری استعفا داد.
صدور حکم محکومیت مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج

صدور حکم محکومیت مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج

دادستانی تهران حکم محکومیت مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج را منتشر کرد.