شیرازه

فرمانداری شیراز در تأیید افراد رد صلاحیت شده، تفسیر به رأی کرده است/ کاندیداهای رد صلاحیت شده هیات نظارت، باید از لیست حذف می‌شدند نماینده سابق شیراز در مجلس:

فرمانداری شیراز در تأیید افراد رد صلاحیت شده، تفسیر به رأی کرده است/ کاندیداهای رد صلاحیت شده هیات نظارت، باید از لیست حذف می‌شدند

نماینده سابق شیراز در مجلس معتقد است اقدام استانداری فارس و فرمانداری شیراز در عدم حذف اسامی رد صلاحیت شده توسط هیات نظارت بر انتخابات شوراها در استان فارس، نوعی تفسیر به رأی از قانون است و آن‌ها چنین مجوزی نداشته‌اند.
آشنایی با نسل جدید پهپادهای تاکتیکی ایران/ «مهاجر ۶» با موشک نقطه‌زن آمد +عکس

آشنایی با نسل جدید پهپادهای تاکتیکی ایران/ «مهاجر ۶» با موشک نقطه‌زن آمد +عکس

دو کاربرد مهم دیگر برای هواپیماهای بدون سرنشین استفاده به عنوان هدف پروازی برای تمرین و آموزش کارکنان شبکه پدافند هوایی توپخانه ای و موشکی و همچنین اجرای عملیات تهاجمی است.
قدردانی استاندار فارس از مردم به مناسبت شرکت گسترده در انتخابات طی پیامی صورت گرفت

قدردانی استاندار فارس از مردم به مناسبت شرکت گسترده در انتخابات

استاندار فارس در پیامی از شرکت گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر و تشکر کرد.
تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی‌یارانه‌ها

تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی‌یارانه‌ها

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی از بررسی تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون اقتصادی با حضور وزیر اقتصاد خبر داد.
آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود سایه جنگ را از آمریکا هدیه گرفت

آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود سایه جنگ را از آمریکا هدیه گرفت

مدیرمسئول کیهان، حمله روحانی به برخی از کانون‌های اقتدار نظام را باعث جری شدن آمریکا و شیوخ برخی کشورهای عربی دانست و گفت: دولت آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود، سایه جنگ را برای ملت سوغات آورده است.
امضای بزرگ‌ترین قرارداد تسلیحاتی تاریخ جهان در ریاض/ خط و نشان ۴۶۰ میلیارد دلاری سعودی‌های برای جمهوری اسلامی سنگ تمام آل‌سعود برای ترامپ؛

امضای بزرگ‌ترین قرارداد تسلیحاتی تاریخ جهان در ریاض/ خط و نشان ۴۶۰ میلیارد دلاری سعودی‌های برای جمهوری اسلامی

رقم قرارداد امضا شده بین واشنگتن و ریاض هزینه تقریبا یک سوم وعده‌های ترامپ به مردم آمریکا در دوران تبلیغات انتخاباتی‌اش را تامین می‌کند و باید صرف ساختارهای زیربنایی فرسوده آمریکا شود.
تقدیر آیت‌الله دستغیب از مردم بدلیل حضور باشکوه در انتخابات با ارسال پیامی صورت گرفت

تقدیر آیت‌الله دستغیب از مردم بدلیل حضور باشکوه در انتخابات

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با ارسال پیامی از حضور گسترده و بی‌نظیر مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه تقدیر و تشکر کرد.
مقایسه آرای دور دوم روسای جمهور ایران

مقایسه آرای دور دوم روسای جمهور ایران

پس از گذشت ۳۸ سال از انقلاب اسلامی ایران، تجربه تاریخی سیاست کشور ثابت کرده که ریاست‌ قوه مجریه دو دوره‌ای است و به جز ابوالحسن بنی‌صدر و محمدعلی رجایی سایرین ریاست‌جمهوری ۸ ساله را تجربه کردند که این روند امروز با پیروزی «حسن روحانی» در انتخابات استمرار پیدا کرد.
افرادی که به دنبال التهاب هستند در برابر اراده و انتخاب مردم خاضع و تسلیم باشند/ برای نجات ایران همراه خانواده پای صندوق های رأی برویم بیانیه مهم و نهایی حجت الاسلام رئیسی:

افرادی که به دنبال التهاب هستند در برابر اراده و انتخاب مردم خاضع و تسلیم باشند/ برای نجات ایران همراه خانواده پای صندوق های رأی برویم

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بنده افرادی را که با رقیب هراسی و ترجیح منافع شخصی و جناحی بر منافع ملی، احیاناً قصد ایجاد التهاب و ناامنی دراین فضای پرنشاط را دارند، نصیحت می‌کنم که در برابر اراده و انتخاب مردم خاضع و تسلیم باشند.
آقای روحانی! بگذارید بیت امام برای مردم بماند روحانی دست به دامان «سیدحسن» شد

آقای روحانی! بگذارید بیت امام برای مردم بماند

خبرهای رسیده حکایت از این دارد که حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دست به دامان برخی چهره‌های نظام برای کسب رأی شده است.