شیرازه

نماینده مردم فارس در پارلمان گفت: علت مخالفت تعدادی از نمایندگان با طرح «شفافیت آراء نمایندگان» مجلس طرح کامل تری است که در مهرماه ارائه خواهد شد!
ابهام در سرنوشت ارجاع سوال از روحانی به قوه قضاییه/ هیات رئیسه رای نمایندگان را ممیزی نکند

ابهام در سرنوشت ارجاع سوال از روحانی به قوه قضاییه/ هیات رئیسه رای نمایندگان را ممیزی نکند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: کمیته ۷ نفره طراحان سوال از رئیس جمهور موارد نقض قانون در عملکرد رئیس جمهور را تدوین کرده است.
روحانی: در ایام تورم حقوق کارمندها را دوبرابر کردیم/ قیمت ارز متعادل تر خواهد شد/ نمایندگان: بی‌تدبیری‌ها باعث شد ارزش پول ملی تا یک چهارم کاهش پیدا کند/ بیش از 5 هزار مرکز تولیدی و خدماتی تعطیل شده‌اند مشروح جلسه طرح سئوال از رئیس جمهور:

روحانی: در ایام تورم حقوق کارمندها را دوبرابر کردیم/ قیمت ارز متعادل تر خواهد شد/ نمایندگان: بی‌تدبیری‌ها باعث شد ارزش پول ملی تا یک چهارم کاهش پیدا کند/ بیش از 5 هزار مرکز تولیدی و خدماتی تعطیل شده‌اند

سوال جمعی از نمایندگان از رییس‌جمهوری -که دهم مرداد با ۸۰ امضا در مجلس اعلام وصول شده بود. در دستور کار جلسه علنی صبح امروز(سه‌شنبه) مجلس قرار دارد.
حمایت نکردن از دولت به منزله بازی در نقشه دشمن است معاون سیاسی سپاه فجر فارس:

حمایت نکردن از دولت به منزله بازی در نقشه دشمن است

معاون سیاسی سپاه فجر فارس با اشاره به فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت تمامی نهاد‌ها و ارگان‌ها از دولت گفت: ما اگر حامی دولت نباشیم در پازل و نقشه طراحی شده از سوی دشمن بازی خواهیم کرد.
نمایندگان مجلس خواستار روشن شدن نقش دولت در گرانی دلار شدند/ دستوری شدن نرخ دلار کار دست دولت داد پس از اظهارات سیف درباره بازار ارز؛

نمایندگان مجلس خواستار روشن شدن نقش دولت در گرانی دلار شدند/ دستوری شدن نرخ دلار کار دست دولت داد

نمایندگان مجلس بعد از اظهار نظر سیف مبنی بر اینکه بانک مرکزی با دستور مستقیم نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور قیمت دلار را در بازار تا هشت هزار تومان افزایش داده بود خواستار پاسخگویی روحانی نسبت به این اظهارات شدند.
عذر بدتر از گناه معاون رئیس جمهور

عذر بدتر از گناه معاون رئیس جمهور

در حالی معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری درخصوص هتک حرمت به زنان مسلمان ایرانی در فرودگاه تفلیس اظهار بی‌اطلاعی می‌کند که وزارت امور خارجه کشورمان نسبت به این واقعه موضع گیری کرده است.
تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

حالا یک طلبه آن تابلو نا به جا را میان هزاران طلبه شرکت کننده در این تجمع با شکوه در دست گرفته، آیا عقلانی است این تجمع که در مورد مساله بسیار مهم معیشت برگزار شده بود را تحت الشعاع قرار دهید؟
رئیس‌جمهور هفتم شهریور برای پاسخ به سئوالات نمایندگان به مجلس می‌رود

رئیس‌جمهور هفتم شهریور برای پاسخ به سئوالات نمایندگان به مجلس می‌رود

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از حضور رئیس‌جمهور در مجلس در روز هفتم شهریور ماه خبر داد.
کودتای۲۸مرداد،جنایت مشترک آمریکا و انگلیس

کودتای۲۸مرداد،جنایت مشترک آمریکا و انگلیس

راشاتودی در مطلبی به مناسبت سالگرد کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ به بررسی جوانب این طرح که با حمایت سازمان‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس صورت گرفت، پرداخت.