شیرازه

آئین تجلیل از جهادگران بسیجی:
آئین تجلیل از جهادگران بسیجی سپاه حضرت بقیه ا... ( عج) شیراز با حضور حسن عبدالله زاده جانشین فرماندهی سپاه فجر برگزار شد.
وداع شیرازی ها با پیکر محیط‌بانان شهید در حرم مطهر شاهچراغ(ع)
مراسم تشییع ۲ شهید عرصه محیط‌بانی و حفاظت محیط زیست استان فارس، در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع) برگزار شد.
هدفمندسازی یارانه ها راهکاری مناسب برای حمایت از قشر ضعیف جامعه
عزیزی گفت:اگر قرار باشد مجدد یارانه ها را به تعدادی از سلاطین وارد کننده و سودجویان اقتصادی پرداخت کنند، مسلما این امری غیر منطقی و ناعادلانه می باشد، پس با این روش یارانه به افرادی تعلق میگیرد که واقعا مستحق آن هستند، فلذا این روش راهکار مناسب تری در راستای حمایت از قشر متوسط و ضعیف جامعه است.
مجلس و دولت به دنبال آن توزیع عادلانه یارانه ها هستند
عزیزی با بیان اینکه اصلا قرار نیست چنین اتفاقی بیافتد بلکه مقرر شده یارانه آرد و دارو تغییری نداشته باشد، گفت: آنچه مجلس و دولت به دنبال آن هستند توزیع عادلانه یارانه هامی باشد
طرح هدفمندسازی یارانه ها موجب توزیع عادلانه منابع بین آحاد مردم می شود
عزیزی با بیان اینکه قبلاً ارز ۴۲۰۰ تومانی بابت کالاهای اساسی داده می شد اما همچنان گرانی ادامه داشت گفت:طرح هدفمندسازی یارانه ها موجب توزیع عادلانه منابع بین آحاد مردم می شود و شیوه دولت قبل به شدت فساد زا بود.
ساز و کار کالابرگ ها(کارت های الکترونیکی) باید مشخص شود
نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت تاکید کرد باید ساز و کار کالابرگ ها یا همان کارت های الکترونیکی یارانه ها توسط دولت مشخص شود.
بخشی از گرانی ها به فضای تحریمی و مسائل منطقه ای بر میگردد
عسکری با تاکید بر اینکه فضای تحریمی بر مسائل موجود تاثیرگذار بوده و بخشی گرانی ها با مسائل منطقه ای و بین‌المللی ارتباط دارد، گفت:بنده بر این باور هستم که اگر مسائل را خوب مدیریت کنیم از سال آینده طبق برنامه ای که کمیسیون کشاورزی برای دولت طراحی کرده، تمام نیازمان در کشور تامین خواهد شد.
مردم شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس حماسه ای بی نظیر آفریدند تا انزجار خود را از رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی اعلام کنند.
خروش مردم شیراز در روز قدس
مردم شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس حماسه ای بی نظیر آفریدند تا انزجار خود را از رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی اعلام کنند.
راهپیمایی روز قدس در شهر صدرا
همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز قدس در شهر صدرا برای ابزار انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی برگزار شد
دومین شب از لیالی پر فیض قدر در باغ جنت شیراز
مراسم احیای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان هیئت کانون رهپویان وصال شیراز برگزار شد.
مناجات با شکوه شیرازی ها در لیالی قدر
نخستین شب از لیالی پر فیض قدر به میزبانی مجموعه فرهنگی آموزشی امام رضا علیه السلام با استقبال بی نظیر جوانان شیرازی برگزار گردید.
ستاد بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی فارس
جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در سپاه فجر استان فارس با حضور صاحب نظران حوزه فرهنگ به میزبانی بسیج هنرمندان برگزار گردید.
چهارشنبه طلایی این بار در دل شهر شیراز
"طرح چهارشنبه های طلایی" نوروز امسال با رنگ و بوی تازه ای در دل شهر شیراز برگزار شد و مجریان این طرح توانستند به شیوه مودّت و رحمت، امر به معروف و نهی از منکر را با چاشنی خلاقیت به طور متفاوت اجرا کنند.
شیراز در نوروز ۱۴۰۱
شهر مقدس شیراز و پایتخت تمدن و فرهنگ ایران زمین در عید نوروز ۱۴۰۱ میزبان خیل عظیمی از هموطنان است.
لحظه تحویل سال در حرم مطهر شاهچراغ(ع)
جشن سال تحویل ۱۴۰۱ همچون سال‌های گذشته در حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار شد.