شیرازه

آرشیو
اجرای انتخابات به صورت دستی است معاون دادستان فارس خبر داد:

اجرای انتخابات به صورت دستی است

معاون دادستان فارس گفت: پیش‌بینی برای اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به صورت تمام الکترونیک بود اما با توجه به شرایط زودهنگام انتخابات و شهادت شهید رئیسی به صورت دستی انجام خواهد شد.
شرکت در انتخابات در امتداد راه شهدا مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس مطرح کرد:

شرکت در انتخابات در امتداد راه شهدا

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت:سبک زندگی شهدا باید در محافل و جامعه ترویج پیدا کند و اکنون راه شهدا کمک به جهاد تبیین و شرکت حداکثری در انتخابات است و در گام بعد انتخاب فرد اصلح باید مدنظر باشد.
مردم تعیین کننده انتخابات هستند نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با شیرازه:

مردم تعیین کننده انتخابات هستند

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: نقش مردم در انتخابات ریاست جمهوری ایران بسیار تعیین کننده است و مردم می‌توانند با مشارکت فعال و آگاهانه در این رویداد سیاسی سرنوشت کشور را رقم زده و در تصمیم گیری‌های کلان نقش ایفا کنند.
ساماندهی کمربندی شیراز به شکل شایسته انجام نشده است استاندار فارس در پاسخ به شیرازه:

ساماندهی کمربندی شیراز به شکل شایسته انجام نشده است

استاندار فارس در پاسخ به خبرنگار شیرازه گفت: ساماندهی کمربندی جنوبی شیراز به شکل شایسته انجام نشده است اما اگر هم بگوییم هیچ اقدامی صورت نگرفته است کم لطفی است همچنین از مدیرکل روابط عمومی استانداری فارس در خواست می کنیم که تور بازدیدی از این کمربندی  با حضور معاون شهردار و معاون راه و شهر سازی فارس برگزار کند تا  خبرنگاران و مطالبه گران بتوانند جواب سوال‌هایشان را دریافت کنند.
ایجاد ۸۴۰ شعبه اخذ رای در شیراز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس خبر داد:

ایجاد ۸۴۰ شعبه اخذ رای در شیراز

معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استاندار فارس گفت: بیش از ۳ هزار و ۵۱۷ شعبه اخذ رأی در استان فارس در نظر گرفته شده است که به تفکیک ۲ هزار و ۵۹ شعبه شهری یک هزار و ۴۵۸ شعبه روستایی دو هزار ۵۲۲ شعبه ثابت و ۹۹۵ شعبه سیار در استان فارس مستقر است و بیشترین شعبه در شهر شیراز ۸۴۰ شعبه و کمترین شعبه ۲۱ است که متعلق به شهرستان اوز است. ‌
فارس مهم‌ترین تولید کننده محصولات باغبانی مجری بنیاد برکت در فارس خبر داد:

فارس مهم‌ترین تولید کننده محصولات باغبانی

مجری بنیاد برکت در فارس گفت:در چند سال اخیر تشکیل کارگروه تامین امنیت غذایی با محوریت اجرای طرح‌های زنجیره سبز و آبی در کشور متمرکز شده است و استان فارس به دلیل داشتن اقلیم مناسب و دارا بودن سه منطقه اب و هوایی متفاوت یکی  از مهمترین استان های تولید کننده محصولات باغبانی و کشاورزی  است
پیشرفت ۷۰ درصدی بیمارستان اعصاب و روان جانبازان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس خبرداد:

پیشرفت ۷۰ درصدی بیمارستان اعصاب و روان جانبازان

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت :بیمارستان اعصاب و روان جنت که از ۳۵ سال گذشته درحال خدمات رسانی است و ما ظرف دوسال گذشته تصمیم گرفتیم ساختمان جدیدی را ایجاد کنیم که الحمدالله ۷۰ درصد پیشرفت داشته است و ۲ الی ۳ ماه آینده به بهره برداری می رسد.
انتظار مردم شیراز از رئیس جمهور آینده

انتظار مردم شیراز از رئیس جمهور آینده

بیشتر مطالبات مردم شیراز از رئیس جمهور آینده علاوه بر اینکه پیرو خط رهبری باشد در خصوص حل مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی تلاش کند و که مسائل اجتماعی، فرهنگی و جلوگیری از فساد از دیگر دغدغه‌های مردم به شمار می‌رود.
راهیابی فرنگی کاران فارسی به کشتی فرنگی کشور خبر ورزشی؛

راهیابی فرنگی کاران فارسی به کشتی فرنگی کشور

تیم‌های فارس و اصفهان به مرحله نهایی پیکار‌های کشتی فرنگی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور راه یافتند.
عملیاتی شدن نهضت ملی مسکن داریون شیراز استاندار فارس تأکید کرد:

عملیاتی شدن نهضت ملی مسکن داریون شیراز

استاندار فارس در جریان سفر به شهر داریون از توابع بخش مرکزی شهرستان شیراز، بر لزوم تسریع در آغاز عملیات اجرایی احداث ۲۷۳ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این شهر تأکید کرد.
ولایت‌مداری از شاخص‌های کاندید اصلح است فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین: 

ولایت‌مداری از شاخص‌های کاندید اصلح است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قیروکارزین گفت: اولین شاخصه کسی که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت خالصانه داشته باشد ولایت‌مداری است؛ زیرا کسی که اعتقاد به شاخص امامت و ولایت ندارد نمی‌تواند خادمی خوبی باشد.
مشارکت حداکثری وفاق ملی به همراه دارد عضو هیأت علمی دانشگاه پیام‌نور فارس در گفتگو با شیرازه:

مشارکت حداکثری وفاق ملی به همراه دارد

عضو هیأت علمی دانشگاه پیام‌نور فارس گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات که دلبستگی آحاد مردم به کشور و نظام و مشارکت حداکثری وفاق ملی به همراه دارد، موجب افزایش اعتبار کشور و ارتقای تعاملات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور با سایر کشورها در عرصه بین‌المللی می‌شود.
  • ۱