شیرازه

آرشیو
با جمعیتی میان‌سال رو به رو هستیم مدیرکل سازمان ثبت‌ احوال فارس در گفتگو با شیرازه:

با جمعیتی میان‌سال رو به رو هستیم

مدیرکل سازمان ثبت‌ احوال استان فارس گفت: جامعه ایران در سال ۱۳۶۵ جامعه‌ای جوان محسوب می‌شد؛ اما در حال حاضر با جمعیتی میان‌سال رو به رو هستیم و اگر با همین روند ادامه دهیم تا سال ۱۴۳۰ طبق آمار به جمعیتی کاملاً سالخورده تبدیل می‌شویم.
زندگینامه سیدالشهدای خدمت

زندگینامه سیدالشهدای خدمت

زندگینامه سیدالشهدای خدمت و سوابق، فعالیت‌های سیاسی، ‌اجتماعی،‌ فرهنگی،‌ انقلابی، مبارزاتی و مسئولیت‌ها در این پایگاه تحلیلی خبری بخوانید.
با شهادت آیت‌الله رئیسی ایران چه می‌شود یادداشت؛

با شهادت آیت‌الله رئیسی ایران چه می‌شود

سید محسن هاشمی تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت: برای پاسخ به این سؤال باید به روزهای ابتدای انقلاب برگشت و شرایط سخت آن روزها را یادآوری کرد، روزگاری که در ابتدای جنگ بوده و صدامیان قسمت زیادی از خاک ایران را اشغال کرده و در داخل نیز منافقین به قیام مسلحانه بر علیه مردم پرداختند.
شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد انا لله و انا الیه راجعون؛

شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد

بالگرد حامل رئیس جمهور در مسیر بازگشت از خداآفرین به تبریز در شرایط بد منطقه سقوط کرد، سیدالشهدای خدمت و همراهانش در این حادثه تلخ به شهادت رسیدند.
بازدید موزه‌های خصوصی فارس را عمومی کنید شیرازه گزارش می‌دهد؛

بازدید موزه‌های خصوصی فارس را عمومی کنید

امروز زمانی است که میراث فرهنگی دروازه توسعه تلقی می‌شود و بر ما لازم است که از داشته‌هایمان نهایت استفاده را در این زمینه ببریم و میراث فرهنگی فارس بشتابد و مشکلات موزه‌های خصوصی این استان را حل کند چرا که این موزه‌ها به دلیل نبود مکانی مناسب نمی‌توانند آثار و اشیای بر جای مانده از انسانهای گذشته را به مردم نشان دهند.
آگاهانه در راه خمینی لباس رزم پوشیدم وصیت‌نامه شهید مرتضی نیکویی:

آگاهانه در راه خمینی لباس رزم پوشیدم

شهید مرتضی نیکویی در وصیت‌نامه خود آورده است: تمام دنیا بداند که من آگاهانه و دلیرانه در راه خمینی کبیر لباس رزم پوشیدم و سپس به لقاءالله پیوستم و جنایت‌کاران باید این را بپذیرند که خون بر شمشیر پیروز است چه در زمان حسین (ع) و چه در زمان فرزندش خمینی و شما ملت شهید پرور امت بیدار بدانید که راهی را انتخاب کرده‌ام در نهایت منجر به گرفتن هدیه‌ای از خداوند به نام شهادت می‌شود.
صفحه ۱۸۹ قران کریم کلامی از جنس نور؛ 

صفحه ۱۸۹ قران کریم

صفحه ۱۸۹ قرآن کریم آیات ۱۴ تا ۲۰ سوره مبارکه توبه تقدیم مخاطبان پایگاه تحلیلی خبری شیرازه می‌شود.
جلسه کنگره ۱۵ هزار شهید استان فارس گزارش تصویری؛

جلسه کنگره ۱۵ هزار شهید استان فارس

جلسه شورای سیاست‌گذاری کنگره ۱۵ هزار شهید استان فارس امروز ۳۰ اردیبهشت‌ماه در سالن جلسات دفتر ولی‌فقیه استان فارس برگزار شد.
اولین مسابقه گلوله‌زنی به میزبانی فارس برگزار شد

اولین مسابقه گلوله‌زنی به میزبانی فارس برگزار شد

اولین مسابقه گلوله‌زنی سه وضعیت کشوری به میزبانی شهرستان فیروزآباد و همکاری هیئت تیراندازی استان فارس برگزار شد.
‌انشعاب‌گیری لوله از مخزن معالی‌آباد مدیرعامل آبفا شیراز خبر داد:

‌انشعاب‌گیری لوله از مخزن معالی‌آباد

 مدیرعامل آبفا شیراز از انشعاب‌گری لوله ۸۰۰ میلیمتر از مخزن در حال بهره‌برداری معالی‌آباد این کلان‌شهر خبر داد و گفت:زمان اجرای این پروژه حداقل ۷ روز تخمین زده شده بود؛ اما باتوجه‌به اینکه برای اجرای این طرح مجبور به قطع خط دوم درودزن نیز بودیم و منجر به بحران کم‌آبی در مناطق جنوبی می‌شد، با تلاش جهادی در ۵ شبانه‌روز به سرانجام رسید.
توزیع ۵۰ پک لبخند مادری در استان فارس مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فارس خبر داد:

توزیع ۵۰ پک لبخند مادری در استان فارس

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) فارس از توزیع بسته‌های لبخند مادری همزمان با هفته جوانی جمعیت بین خانواده‌های دارای فرزند سوم در این استان خبر داد.
‌انجام پژوهش درباره شهدا امام جمعه شیراز خواستار شد:

‌انجام پژوهش درباره شهدا

امام‌جمعه شیراز گفت:کارهای علمی و پژوهشی درباره شهدا انجام شود و حماسه‌پردازی را یکی از اهداف مهم برای تولیدات هنری در این عرصه برشمرد.
  • ۱