شیرازه

جلسات خواستگاری و آداب و رسوم آن مشاوره پیش از ازدواج

جلسات خواستگاری و آداب و رسوم آن

اولین سوالی که در رابطه با جلسات خواستگاری به ذهن میاد و بسیاری از دختر و پسرها با اون مواجه هستند اینه که، آیا باید به هرکسی اجازه بدیم برای خواستگاری وارد منزلمون بشه یا نه؟ یا برای آقایون این سوال مطرح میشه که هر دختری که از طرف خانواده و یا اطرافیان معرفی شد باید بریم خواستگاری؟
در دو روز باقی مانده به کنکور چه کنیم؟

در دو روز باقی مانده به کنکور چه کنیم؟

الان زمان مناسبی برای فکر کردن به اینکه "اگر کنکورم خراب شد چیکار کنم؟" نیست. یک خواهش از خانواده های عزیز! در این دو روز از ایجاد هر گونه تنش و ناآرامی برای فرزندتان اجتناب کنید. این دو روز زمان بحث و مجادله درباره کنکور، تفریح، وقت گذرانی و … نیست.
لطفاً پیامکی با هم دعوا نکنید!!

لطفاً پیامکی با هم دعوا نکنید!!

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که دارید با یک دوست و یا نزدیکانتون در ارتباط با یه موضوع خاص به صورت پیامکی صحبت می کنید یا ناراحتی خودتون رو از یه موضوعی که قبلا اتفاق افتاده عنوان می کنید که ناگهان بحث به دعوا و بد و بیراه گفتن کشیده میشه!!!
بررسی برخی از علل افزایش تعارضات زناشویی و راهکارهای مقابله با آن کلینیک شیرازه؛

بررسی برخی از علل افزایش تعارضات زناشویی و راهکارهای مقابله با آن

خانواده به عنوان کوچکترین و در عین حال مهمترین نهاد اجتماعی که اساس و بنیان تمام موفقیت ها و عدم موفقیت های ما در زندگی و همچنین میزان رشد و بالندگی ما در آن رقم می خورد، نیاز شایانی به توجه و رسیدگی دارد. در نتیجه اگر خلل و مشکلی در آن ایجاد شود همه اعضای آن و مسیر اصلی رشد و تعالی خانواده با مشکل مواجه خواهد شد...
آموزش گام به گام برنامه ریزی تحصیلی کلینیک شیرازه؛

آموزش گام به گام برنامه ریزی تحصیلی

با توجه به تعطیلی طولانی‌مدت مدارس و دانشگاه‌ها و لزوم ارائه ی یک برنامه تحصیلی کارآمد که نیاز اکثر دانش آموزان و والدین در شرایط فعلی است، راهکارهای تهیه یک برنامه ریزی تحصیلی مناسب در قالب یک فایل آموزشی خدمت شما دوستان ارائه می‌گردد.
بهداشت روانی در زمان بحران

بهداشت روانی در زمان بحران

علی رغم توجه ویژه به رعایت بهداشت فردی به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا. متاسفانه بعد روانی این رویداد و آسیب‌های روانی ناشی از این بحران نادیده گرفته شده است.