شیرازه

آمار مبتلایان کرونایی فارس از مرز ۱۵۵هزار نفر گذشت آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس؛

آمار مبتلایان کرونایی فارس از مرز ۱۵۵هزار نفر گذشت

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای ‌شیوع بیماری کووید ۱۹ در فارس تا امروز، بیستم آذر، بیش از ۱۵۵هزار بیمار مثبت قطعی شناسایی شده است.
کرونا ۲۸قربانی دیگر در فارس گرفت

کرونا ۲۸قربانی دیگر در فارس گرفت

با اعلام آخرین گزارش‌های مربوط به کروناویروس در استان فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ هم‌استانی دیگر در اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.
۱۰۰۳ مادر باردار در استان فارس به کروناویروس  مبتلا شده‌اند معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

۱۰۰۳ مادر باردار در استان فارس به کروناویروس مبتلا شده‌اند

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون در فارس، یک هزار و سه مادر باردار به این بیماری مبتلا شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر همراهی مردم با مجموعه سلامت تاکید کرد در پی شهادت بانوی مدافع سلامت؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر همراهی مردم با مجموعه سلامت تاکید کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تبریک و تسلیت شهادت بانوی مدافع سلامت گفت: از مردم فرهیخته استان فارس می‌خواهم در پاسداشت خون مطهر این شهدای شریف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچون همیشه همراه و پیشتیبان خواهران و برادران خود در مجموعه سلامت استان بوده تا خانواده‌های کمتری سوگوار عزیزانشان شوند.
افزایش آمار جانباختگان به ۲۵۲۵ نفر/ ۲۰۲۶ بیمار بستری اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در فارس؛

افزایش آمار جانباختگان به ۲۵۲۵ نفر/ ۲۰۲۶ بیمار بستری

آخرین آمارهای مربوط به کروناویروس در استان فارس نشان می‌دهد آمار جانباختگان این بیماری در استان فارس به دو هزار و ۵۲۵ نفر افزایش یافته است.
از همیاری در مناطق حاشیه شهر تا همدلی جهادی در بیمارستان‌های شیراز/ مردم ایران با مهربانی همیشه پناه هم هستند در گفت‌وگوی اختصاصی با «شیرازه» مطرح شد؛

از همیاری در مناطق حاشیه شهر تا همدلی جهادی در بیمارستان‌های شیراز/ مردم ایران با مهربانی همیشه پناه هم هستند

مهدی تابعی‌بردبار از فعالان جهادی شیراز گفت: مردم ایران مهربان هستند و همواره به خاطر ارزش‌هایی که این کشور و نظام مقدس دارد حاضرند تا پای جان بایستند و ثابت کردند می‌توانند کنار هم و مسوولین با شرایط همراهی کنند و هوای همدیگر را داشته باشند و دریک جمله می‌توان گفت «مهربان‌تر از مردم ایران مردمی نخواهد بود و همیشه پناه هم هستند».
چند قاب ماندگار از ایثارگری‌های مدافعان سلامت در بیمارستان نمازی

چند قاب ماندگار از ایثارگری‌های مدافعان سلامت در بیمارستان نمازی

تاریخ این سرزمین هرگز صحنه‌های زیبای کادر درمانی مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با بیماری ویروس کرونا را از یاد نخواهد برد.
اشتیاق مردم ایران برای نذر خون در روزهای کرونایی

اشتیاق مردم ایران برای نذر خون در روزهای کرونایی

پس از اعلام نیاز مراکز درمانی و سازمان انتقال خون ایران به اهداء خون و رسانه ای شدن کاهش ذخایر خونی کشور کاربران شبکه های اجتماعی اقدام به راه اندازی کمپین #نذر_خون در فضای مجازی کردند.
  • ۱