کد خبر: ۱۵۷۶۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۷ - ۱۷ دی ۱۴۰۱
کفاشیان:

ممکن است چیزی بگویم کی روش ناراحت شود!/ تیم ملی فوتبال به مربی تازه نفس نیاز دارد

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: از نظر فنی و تخصصی نیاز است که یک مربی تازه نفس برای تیم ملی انتخاب شود.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه،علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم سالگرد مرحوم یزدانی خرم اظهار داشت: خیلی زود یک سال از درگذشت مرحوم یزدانی خرم گذشت و این درسی برای همه ما است‌ که‌ فقط خوبی‌ها و بدی‌ها می‌ماند. افراد زیادی را دیدیدم که مقام ها و اموال زیادی داشتند، اما بعد از مرگ یادی از آنها نبوده. عملکرد مهم است نه مقام و شهرت. ما هم باید فقط به این فکر کنیم که عملکرد مان خوب باشد و رابطه خوبی با مردم داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه ماندن کی روش به نفع فوتبال ایران است یا خبر، گفت: من نمی توانم‌ در مورد رفتن یا ماندن کی روش نظر بدهم و ممکن است چیزی هم بگویم او ناراحت شود، اما برای جذب یک مربی نظر آحاد مردم هم خیلی مهم است‌. همیشه اینطور بوده که بعد از حضور طولانی مدت یک مربی، مردم دوست داشتند افراد جدیدی بیایند. از نظر تخصصی هم نیاز داریم که افراد تازه نفس باشند و ذهنیت خود را بیاورند و مکتبی را پیاده کنند.

 کفاشیان ادامه داد: ما باید برای ۴ سال آینده فعالیت کنیم و این می‌طلبد که ببینیم چه نیروها و ظرفیت هایی داریم و این یک مربی تازه نفس و توانمند با یک تیم می‌خواهد. فدراسیون باید اینها را سرلوحه کار خود قرار دهد‌. مهم است که یک نفر با اسم و رسم و مکتب قوی بیاید.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد تیم ملی در جام جهانی عنوان کرد: یک سری مسائل در بازی اول خیلی تاثیرگذار بود و بچه‌ها با دلهره بازی می‌کردند و شاید آن روحیه جنگندگی وجود نداشت، اما در بازی دوم خوب شدیم و مسابقه سوم را هم می‌توانستیم ببریم. در مجموع تیم ما لیاقت صعود به دور دوم را داشت.

انتهای پیام/ف
برچسب ها: شیرازه ، فوتبال ، لی
نظرات بینندگان