کد خبر: ۱۵۷۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱ - ۱۷ دی ۱۴۰۱
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لامرد خبر داد:

شکارچی سابقه دار "کوه هوا" لامرد فارس به دام افتاد

حمزه برومند فر گفت: پس از یک ماه تلاش در یک عملیات توام با درگیری و تیراندازی ، شکارچی غیرمجازی که درمنطقه کوه هوا شهرستان لامرد اقدام به شکار غیرمجاز می کرد دستگیر شد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه،حمزه برومند فر روز شنبه با بیان جزییات این عملیات گفت : در روز عملیات پس از هماهنگی با دادستان شهرستان لامرد ، پلیس ۱۱۰ و پاسگاه انتظامی شهر علا مرودشت، ماموران وظیفه شناس یگان حفاظت محیط زیست شهرستان لامرد با تعقیب و گریز چند ساعته و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان موفق به کشف و ضبط سلاح، فشنگ و گوشت حیوانات قاچاق شدند.

وی افزود: در این درگیری که ۲ ساعت به طول انجامید یگان حفاظت محیط زیست شهرستان لامرد موفق به کشف و ضبط یک قبضه اسلحه غیر مجاز، ۵ عدد تیر و مقداری گوشت حیوانات وحشی شدند.

برومند فر تصریح کرد: در این عملیات یکی از افرادی که سابقه شکار غیرمجاز داشت دستگیر شد که این فرد قبلاً هم نسبت به شکار غیر مجاز در منطقه اقدام کرده بود که با هوشیاری ماموران پس از عملیاتی یک ماهه و رصد مداوم به دام قانون گرفتار شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لامرد خاطر نشان کرد: هم دست این شکارچی غیر مجاز در این عملیات متواری شد اما با هماهنگی دادستان مراحل پیگیری و شناسایی این فرد ادامه دارد. این کشفیات در منطقه شکار ممنوع کوه هوا اتفاق افتاده است.

انتهای پیام/ف
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، برومند
نظرات بینندگان