کد خبر: ۱۵۷۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲ - ۲۲ دی ۱۴۰۱
جنبش مقاومت اسلامی عراق:

امام خامنه‌ای بزرگترین شخصیت اسلامی روزگار ماست

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی عراق در واکنش به انتشار مطالب و تصاویر توهین آمیز در نشریه فرانسوی شارلی ابدو اعلام کرد که حضرت امام خامنه‌ای (مدظله) برجسته‌ترین و بزرگترین شخصیت اسلامی روزگار ماست

به گزارشخبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» نصر الشَمَّری ضمن اعتراض به سانسور و محدودیتی که در فضای مجازی و رسانه‌ای علیه شخصیت‌های اسلامی استکبارستیز و ضدآمریکایی جریان دارد، خاطرنشان کرد: همین رسانه‌ها در کنار اعمال سانسور شخصیت های اسلامی، بسترساز انواع اهانت و نفرت‌پراکنی علیه این شخصیت‌ها هستند.

الشَمَّری ضمن محکوم کردن توهین اخیر نشریه فرانسوی شارلی ابدو به‌عنوان تازه‌ترین نمونه از رویکرد هتاکانه مذکور، تصریح کرد: حضرت امام خامنه‌ای (مدظله) برجسته‌ترین و بزرگترین شخصیت اسلامی روزگار ماست.

در این رابطه هشدار داد: در هم آمیختن اختلافات سیاسی با جنبه‌های اعتقادی و معنوی، می‌تواند کشورها و ملت‌ها را به ورطه‌هایی خطرناک بکشاند؛ بنابراین ضروری است که اهالی خرد و انصاف از ملت‌های آزاده، با تمام قدرت در برابر اینگونه اقدامات بایستند.

نشریه فکاهی «شارلی ابدو» که پیشتر با اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) درصدد پیشبرد پروژه اسلام هراسی برآمده بود، اخیرا با اهانت به حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب پروژه ایران هراسی را در دستور کار قرار داده‌؛ اقدامی در لوای آزادی بیان که تابعی از لابی‌گری سیاسی و اهداف ایدئولوژیک است.

در پی انتشار کاریکاتورهای موهن، انتقادات زیادی به این نشریه فرانسوی و همچنین سیاست یک بام و دو هوای غرب به ویژه فرانسه وارد شد، تا جایی که وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به این اقدام موهن، نیکلاس رش سفیر فرانسه را احضار کرد.انتهای پیام/224224

نظرات بینندگان