کد خبر: ۱۵۸۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خبر داد:

اجرای طرح «فجر تا فطر» در فارس

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: طرح فجر تا فطر با تخفیف 10 تا25 درصدی در فروشگاه‌ها اجرایی می شود.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محسن ربانی زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی با بیان اینکه برای حفظ آرامش، ثبات نسبی بازار و ایجاد بستر امن برای مردم در نوروز و ماه مبارک رمضان، طرح "فجر تا فطر" با همکاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور از ۲۶ بهمن ماه آغاز شد، گفت: این طرح برای جلوگیری از التهاب و افزایش کاذب قیمت‌ها و پیشگیری از نگرانی‌های احتمالی مردم در خصوص تامین مایحتاج در این ایام است.

ربانی زاده ادامه داد: ۳۴ قلم کالا که جزو کالاهای اساسی و مصرفی مردم است با تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصدی عرضه  می‌شود تا بازار مصرف در ایام عید و ماه مبارک رمضان با آرامش و قیمت‌های متعادل همراه باشد.

معاون استاندار بیان کرد: با اعلام گزارش واصله از وزارت جهاد کشاورزی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در زمینه تامین کالاهای اساسی کمبود و مشکلی نداریم و این کالاها با تمهیدات صورت گرفته از ابتدای سال، بخشی از آن در داخل تامین و بخشی دیگر نیز به بنادر وارد و تخلیه شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تصریح کرد: در ایام پیش رو در تامین فرآورده‌های پروتئینی مانند مرغ و گوشت منجمد مشکلی وجود ندارد و در خصوص ذخایر نهاده‌های دامی نیز وضعیت بسیار خوبی داریم.

جانشین استاندار در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید بر حذف واسطه‌ها در نظام عرضه و توزیع کالا و اقلام اساسی مورد نیاز عموم مردم اظهار کرد: تمام تمرکز و دقت نظر مدیریت اقتصادی استان این است که منافع حاصل از بخش تولید باید هم انتظارات تولیدکنندگان را مرتفع کند و نیز رضایت مردم از کیفیت و قیمت مناسب محصولات جلب شود.

انتهای پبام/224224

نظرات بینندگان