کد خبر: ۱۵۸۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۱
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس خبر داد:

اهداء یک هزار جهیزیه به زوج‌های جوان فارس

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس، گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در جهت کمک به ازدواج آسان بناست یک‌هزار سری جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق کم‌برخوردار اهداء شود.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، به نقل از روابط عمومی بسیج سازندگی استان فارس، اسماعیل قزل‌سفلی اظهار کرد: به‌همت قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه فجر استان فارس در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در جهت کمک به ازدواج آسان بناست در مرحله اول یک‌هزار سری جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق کم‌برخوردار و محروم اهداء شود که مراسم آغازین این طرح به‌میزبانی شیراز و حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) و با حضور مهمانان استانی و کشوری به‌ویژه سردار حزنی معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز این طرح در سراسر استان فارس همزمان با مناسبت‌های اعیاد شعبانیه به‌ویژه میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، افزود: این جهیزیه‌ها در شیراز توسط قرارگاه احمدبن موسی(ع) و نواحی مقاومت 6گانه شهر شیراز و با همکاری گروه‌های جهادی توزیع خواهد شد و در سطح شهرستان‌های استان فارس نیز توسط مجموعه خدمت‌رسانی و مردم‌یار بسیج سازندگی نواحی مقاومت انجام می‌گردد.

قزل‌سفلی با بیان اینکه این جهیزیه‌ها با مشارکت قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت‌زدایی (سپاه کوثر) تهیه شده است، گفت: جهت بهره‌گیری بیشتر و بهتر از ظرفیت‌های مردمی و خیّرین عزیز مرحله اول توزیع جهیزیه‌ها در قالب "طرح یک به یک" اجرا خواهد شد و در واقع این طرح بدین معنی است که به‌ازای هر جهیزیه‌ای که به نواحی مقاومت تحویل داده می‌شود یک‌سری جهیزیه دیگر نیز به‌همت خیرین و گروه‌های جهادی تهیه خواهد شد.

جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه فجر استان فارس با اعلام اینکه "این جهیزیه‌ها که به‌عنوان هدیه مقام معظم رهبری است"؛ افزود: در قبال اهداء این جهیزیه هیچ‌گونه وجه نقدی یا هزینه‌ای از زوج‌ها دریافت نمی‌شود. گفتنی است مرحله دوم این طرح در صورت تأمین اعتبار لازم ان‌شاءالله بهار سال آینده اجراء خواهد شد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان