کد خبر: ۱۵۸۲۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۱۰ اسفند ۱۴۰۱
بارزس ویژه ستاد خدمات سفر نوروز :

با برنامه‌ریزی به استقبال نوروز خواهیم رفت

بازرس ویژه استانداری فارس گفت: با برنامه‌ریزی به استقبال نوروز خواهیم رفت تا شرمنده مهمانانمان در استان نشویم.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، میثم فرهادی، بازرس ویژه استانداری فارس در ستاد خدمات سفرهای نوروزی به برنامه‌ریزی معاونت گردشگری استانداری فارس و برگزاری جلسات ویژه برای ستاد خدمات سفرهای نوروزی از دی‌ماه اشاره کرد و از اهتمام این معاونت برای حفظ جایگاه نخست کشوری استان در ستاد خدمات سفرهای نوروزی کشور خبر داد. 

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری مذهبی، طبیعت گردی و تاریخی استان فارس و داشتن پیک مسافر در نوروز پیش رو در استان افزود: بدون شک استان فارس یکی از مناسب‌ترین مقصدها برای گردشگران داخلی بوده که در سال‌های اخیر این مهم تحقق یافته است. پیش‌بینی می‌شود نوروز آینده نیز افتخار میزبانی تعداد زیادی از هم وطنانمان از جای جای کشور را داشته باشیم که با برنامه‌ریزی به استقبال نوروز خواهیم رفت تا شرمنده مهمانانمان در استان نشویم.

فرهادی در ادامه بیان کرد: جلسات متعددی با رویکرد برنامه‌ریزی و تقسیم وظایف و با محوریت معاونت گردشگری استانداری در سطح استان برگزار گردید و تعداد 17 کمیته با وظایف مشخص و تعریف شده در استان تشکیل شد. هر کمیته با داشتن وظایف مشخص جلساتی را داشته و تدابیر لازم را جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی در نظر گرفته‌اند.

بارزس ویژه ستاد خدمات سفر نوروز با اشاره به تاکید معاون استاندار به آمادگی کامل تمامی نهادها و سازمان‌های دولتی جهت اسقبال از مهمان نوروزی گفت: در جلسات داخلی معاونت گردشگری، دامنه‌ی ارائه خدمات را صرفا به مرکز استان محدود نکرده و تاکید دارد در تمامی شهرستان‌های استان باید با ایجاد شرایط مناسب، شایسته‌ترین خدمات به مهمانان نوروزی داده شود تا مهمانان نوروزی از سفر به استان فارس خاطرات خوبی داشته باشند. 

فرهادی با اشاره به افزایش تقاضای برخی کالاها در ایام نوروز گفت: با کمک تجربیات سال‌های گذشته از بازار، کالاهایی که در ایام نوروز افزایش تقاضا دارند را شناسایی و به سازمان‌های مربوطه و کمیته‌های تشکیل شده اعلام شده تا در زمینه تامین و عرضه این کالاها و تزریق به بازار اقدامات لازم را قبل از شروع سفرها داشته باشد و همچنین نظارت‌ها و بازرسی‌های لازم بصورت جدی و شبانه روزی در این ایام با کمک دستگاه‌های متولی انجام خواهد شد و در صورت هرگونه تخلف در بازار برخوردهای قانونی صورت می‌گیرد.


انتهای پیام/224224


نظرات بینندگان