کد خبر: ۱۵۸۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۱۳ اسفند ۱۴۰۱
مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت:

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عرصه سلامت اولویت اصلی خیرین است

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام عرصه سلامت ، اولویت اصلی خیرین سلامت استان است.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»،رامجردی، مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: با توجه به نیازسنجی‌های مشترک مجمع خیرین ، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، تکمیل مراکز بهداشتی درمانی نیمه تمام که بیش از 50درصد رشد فیزیکی داشته اند در اولویت حمایت خیرین و وزارت بهداشت و درمان قرار گرفت .

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس ضمن اشاره به استقبال خیرین استان در سال 1401جهت مشارکت در تکمیل این پروژه ها گفت : باتوجه به بررسی وضعیت پروژه های نیمه تمام در استان 260 پروژه شامل 77 خانه بهداشت و پایگاه سلامت 40مرکز جامع سلامت و 43 پایگاه اورژانس و 100 مرکز سلامت محور دیگر نیازمند تکمیل اعلام شد که با حمایت و مشارکت خیرین تاکنون 97تفاهم نامه در سال 1401جهت تکمیل این پروژه ها منعقد شد و روند تکمیل 38 پروژه فعال شده است .

وی با بیان اینکه ازتعداد ۲۶۰ پروژه نیمه تمام بهداشتی درمانی ۴۰ طرح مربوط به شیراز و ۲۲۰ پروژه دیگر مربوط به شهرستان ها است افزود: با استقبال خیرین گرامی ، تکمیل پروژه های سلامت شامل خانه‌های بهداشت ، مراکز جامع سلامت ، تکمیل بیمارستانها ، مراکز اورژانس و اقامتگاه‌های همراه بیمار در حال انجام است .

 رامجردی درپایان با اشاره به پهناور بودن استان فارس و کثرت پروژه های برجامانده ، بر لزوم حمایت خیرین محترم جهت فعال سازی ورساندن این طرحها به چرخه ی خدمات رسانی به مردم بخصوص در مناطق محروم تاکید کرد.

شایان ذکر است خیرین برای حمایت از تکمیل پروژه های نیمه تمام می تواند به دفتر مجمع خیرین تامین سلامت فارس واقع در طبقه ی هشتم ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مراجعه یا با شماره 32359200تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان