کد خبر: ۱۵۸۳۴۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۹ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

دستگیری ۵ نفر از عوامل مسمومیت دانش آموزان در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در پی مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان مدارس طی روزهای اخیر در سطح استان فارس، شناسایی و دستگیری عاملان این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، سردار "سعید منتظرالمهدی" به نقل از فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در پی مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان مدارس طی روزهای اخیر در سطح استان فارس، شناسایی و دستگیری عاملان این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: تحقیقات فنی و اطلاعاتی پیرامون این موضوع ادامه داشت تا اینکه ماموران  اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان لارستان با همکاری ماموران اطلاعات سپاه ۵ نفر را در این خصوص شناسایی و دستگیر کردند.‌

سخنگوی فراجا با بیان اینکه افراد دستگیر شده دو مرد ۵۰ و ۲۲ ساله و سه  خانم  که یکی از آنان دانش‌آموز مردودی ۲۱ ساله بوده‌اند، تصریح کرد: این افراد به صورت تیمی اقدامات خود را انجام می‌داده اند و طی روزهای اخیر با پرتاب گاز نیتروژن به داخل ۷ مدرسه در شهرستان لارستان باعث مسمومیت ۵۳ نفر از دانش آموزان شده بودند.

سردار منتظرالمهدی با بیان اینکه ۳ خانم دستگیر شده ضمن انجام اقدامات از آن فیلمبرداری و به شبکه‌های معاند از جمله اینترنشنال ارسال می‌کردند، گفت: متهمان در تحقیقات انگیزه خود از این اقدامات را ایجاد جو بدبینی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین ایجاد فضای نا امنی در مدارس اعلام کردند.

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی از این متهمان ادامه دارد، افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با افراد هنجارشکن به شدت برخورد می شود.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
محمد
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱
0
به فرمایش رهبر معظم انقلاب عمل کنید و اشد مجازات برای آنها در نظر بگیرید باید اقدام سریع شود تا درس عبرتی برای دیگران باشد