کد خبر: ۱۵۸۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۱
رئیس دانشگاه پیام نور فارس خبر داد:

اخذ مجوز ۵۳ رشته محل جدید کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور فارس

رئیس دانشگاه پیام نور فارس گفت:در حال پیگیری اخذ مجوز 53 رشته محل جدید کارشناسی ارشد از شورای گسترش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برای مراکز و واحدهای استان فارس هستیم.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، محسن جاجرمی‌زاده رئیس دانشگاه پیام نور فارس در جلسه روسای مراکز و واحدهای استان فارس که در محل ستاد این دانشگاه برگزار شد با بیان اینکه تدوین پیوست عدالت در همه امور از مهمترین رسالتهای مدیران به ویژه در مقطع کنونی است افزود: باید در ادامه مسیر نظم جدیدی تعریف کنیم تا با عمق بخشیدن به فرهنگ انقلابی و اسلامی در میان اساتید ، دانشجویان و کارمندان قوی تر از گذشته به سمت آرمانها و اهداف حرکت کنیم.

وی توسعه رشته‌های تحصیلی کارشناسی ارشد را از مهمترین اقدامات حوزه آموزش دانشگاه عنوان کرد و گفت:علاوه بر مجوز پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه پیام نور مرکز شیراز و همچنین مجوز پذیرش دانشجوی کارشناسی در رشته‌های کاربردی و جدید، در حال پیگیری اخذ مجوز 53 رشته محل جدید کارشناسی ارشد از شورای گسترش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برای مراکز و واحدهای استان فارس هستیم.

جاجرمی‌زاده در ادامه تاکید کرد: ترویج کار جمعی از طریق ارتباطات موثر و پرهیز از حرکت تک بعدی و سلیقه ای می‌تواند از مهمترین دغدغه‌های مدیریتی در روند رو به رشد ادامه مسیر باشد.

دکتر جاجرمی زاده نهادینه‌سازی فرهنگ پاسخگویی، نظارت بر امور و تمرکز بر حفظ وحدت و انسجام را به عنوان مهم‌ترین عناصر پیشرفت دانشگاه دانست و یادآور شد: تمام تلاش ما این است که در کنار اصلاح نقاط ضعف از نقاط قوت خود صیانت کنیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان فارس نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه حرکت انقلاب اسلامی با تمام تحریم ها و محدودیت ها را رو به رشد رو به رشد دانست و گفت: شکی نیست مردم با صبوری و بصیرت پای ارزشهای ایستاده اند و دستاورد خود را ازایستادگی دریافت خواهند کرد، این در حالی که دشمن با تمام وجود درصدد ضربه زدن به انقلاب است .

حجت الاسلام حافظ ثابت همچنین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی می‌خواهد برای مردم دستاوردهای اقتصادی و رفاهی نیز ایجاد کند اما این حرکت بدون هزینه نیست افزود: دشمنان با سنگ‌اندازی و ایجاد چالش هدف از بین بردن نقاط قوت را دنبال می‌کنند که اغتشاشات پاییز گذشته، مسمومیت‌های دانش آموزان، تلاش برای ترغیب نخبگان برای مهاجرت و مواردی از این دست را می‌توان از تلاش‌های ناکام دشمنان برای توقف مسیر انقلاب دانست.

وی جهاد تبیین را از مهمترین وظایف روسا و مسئولین دانشگاهی دانست و تاکید کرد: ما وظیفه داریم اول آشنا باشیم و سپس مخاطبمان به ویژه قشر دانشجو و جوان را نسبت به توانمندیهای کشور آگاه کنیم.

حجت‌الاسلام ثابت، گفت: ضمن اینکه نقد منصفانه نباید مورد غفلت واقع شود ، در مقطع فعلی تبیین دستاوردها و امیدآفرینی مقدم بر سایر وظایف ما در کنار تلاشهایمان برای اداره امور باشد.

در حاشیه این مراسم از زحمات  سعید مظلومیان و ابراهیم اژدری در مدت تصدی معاونت آموزشی و پژوهشی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس تکریم و سعید زحمتکش،  نرگس عباسی و بهنام کشاورز به ترتیب به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی ، مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت و مدیر روابط عمومی معارفه شدند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان