کد خبر: ۱۵۸۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۱
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز خبر داد:

آغاز عملیات اجرائی شهر بین المللی سلامت شیراز

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز از آغاز عملیات اجرایی فاز یک شهر بین المللی سلامت شیراز خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، سعید مصفا مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز از آغاز عملیات اجرایی فاز یک شهر بین المللی سلامت شیراز همزمان با نیمه شعبان خبر داد و در توضیح این کلان پروژه افزود:که فاز یک شهر بین المللی سلامت 100 هکتار است و زیر ساخت آن با اعتباری بالغ بر 1100 میلیارد تومان و در مدت زمان 24 ماه توسط شرکت سد و عمران پارس گستر اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.

نائب رئیس هیئت مدیره شرکت شهرسلامت شیراز گفت : پروژه شهر بین المللی سلامت که با هدف توسعه سلامت، تندرستی و درمان در حال ساخت می‌باشد باعث رونق وارتقاء صنعت گردشگری سلامت در فارس و کشور خواهد بود و داشتن فضاهای فرهنگی تفریحی ورزشی ، پارک علم و فناوری ، مجتمع های اقامتی و ... در کنار مجتمع های بیمارستانی و کلینیک های تخصصی و پارا تخصصی موجب غنای این پروژه عظیم بوده و محیطی امن و شاد را برای گردشگران خارجی و داخلی فراهم خواهد آورد و همچنین بستر مناسبی برای سرمایه گذاری خواهد بود.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز تصریح کرد: با توجه به پتانسیل های استان فارس در بخش های گردشگری فرهنگی و تاریخی چند سالی است که شاهد رونق گردشگری سلامت در این استان هستیم.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان