کد خبر: ۱۵۸۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱:۴۳ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

نمی گذارم ذره‌ای از خاک ميهنم از بين برود

تمام منافقينی که می‌خواهند با نام اسلام، اسلام را شکست بدهند در جنگ باشم و نگذارم که ذره‌ای از خاک ميهنم از بين برود
به گزارش خبرنگار گروه قطعه شهدا پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، شهيد «گلزار هوشيار»، نهم تیر سال 1341 در شهرستان مرودشت ديده به جهان گشود. 

هفت ساله بود که راهی مدرسه شد. کلاس اول و دوم ابتدايی را در دبستان دانش، روستای آب انار از توابع شهرستان سپيدان گذراند. دوره سوم و چهارم ابتدايی را در دبستان اردشير و پنجم را در دبستان سپاه دانش با موفقیت پشت سرگذاشت. 

گلزار به همراه خانواده راهی شهرستان مرودشت شد و دوران راهنمايی را در مدرسه داريوش به پايان رساند.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی عضو بسیج شد. با آغاز جنگ تحمیلی راهی جبهه جنگ شد و سرانجام 30 بهمن ماه سال 1361 مفقوالاثر شد. پیکر پاکش پس از 18 سال چشم انتظاری به آغوش وطن بازگشت.

بخشی از وصیت‌ نامه شهید هوشیار:
 
بسم الله الرحمن الرحيم

 «وصيت نامه اینجانب گلزار هوشيار»

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ وَ رَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا

اين جانب گلزار هوشيار حاضر گرديدم که به جبهه‌های خونين حق عليه باطل اعزام گردم و با صدام و صداميان کافر و با مزدوران بعثی و تمام منافقينی که می‌خواهند با نام اسلام، اسلام را شکست بدهند در جنگ باشم و نگذارم که ذره‌ای از خاک ميهنم از بين برود و تا آن جائی که خون در رگ‌هايم در حرکت است و دست و پاهايم سالم می باشد از ناموسم و از خاک وطنم و از اسلام و قرآنم دفاع می کنم و نمی‌گذارم حيثيت اسلام و قرآن به دست مزدوران بعثی لکه دار گردد.

ارگان های اسلامی، برای از بين بردن منافقين و دشمنان کوشا باشید
به قول رهبر کبير انقلاب امام خمينی ما همه جوان های حزب الهی و نيرومند ايران بايد به جبهه برويم و بکوشيم تا بعد از خاک وطنمان با پست بندی نيروهای ديگر اسلام قدس را از طريق شکست بعثیون آزاد کنيم. به ياری خداوند تبارک و تعالی و به رهبری امام خمينی و با سلامتی رزمندگان اسلام و چنان چه شهادت نصيبم گرديد از سپاه پاسداران و بسيج مردم و تمام ارتش و تمام ارگان های اسلامی تقاضا دارم که برای از بين رفتن منافقين و دشمنان کوشا باشند. والسلام - درود بر خمينی .
نظرات بینندگان