کد خبر: ۱۵۸۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس اعلام کرد:

ضرورت تهیه بلیت اینترنتی برای بازدید از اماکن فرهنگی فارس در نوروز

مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس اعلام کرد: هموطنانی که قصد دارند در ایام تعطیلات و نوروز به استان فارس سفر کنند، از هم‌اکنون بلیت بازدید از اماکن فرهنگی و‌تاریخی این استان را به صورت اینترنتی تهیه کنند.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،سیدمجتبی علوی اردکانی،مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس گفت: به دستور استاندار فارس ستاد خدمات سفر استان در استانداری با ۱۷ کمیته تخصصی تشکیل شده است.

علوی با بیان اینکه این ستاد با تشکیل جلسات متعدد برنامه‌ریزی‌های لازم را جهت استقبال و پذیرایی از مسافران محترم نوروزی انجام داده است، افزود: با توجه به آمار بالای بازدید از اماکن فرهنگی، تاریخی و گردشگری فارس طی ایام نوروز، برای رفاه حال بازدیدکنندگان و به منظور جلوگیری از ازدعام و شلوغی در اطراف باجه‌های فروش بلیت، سامانه فروش بلیت این اماکن در بستر اینترنت ایجاد شده است.

مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس: هموطنانمان برای بازدید از اماکن فرهنگی، تاریخی و گردشگری فارس طی ایام نورز می‌توانند با مراجعه به سامانه https://bilit.tafrihati.com نسبت به تهیه بلیت بازدید از این اماکن اقدام کنند.

عضو ستاد خدمات سفر استان فارس تأکید کرد: در تمام ۳۷ شهرستان استان فارس ستاد خدمات سفر شهرستان به ریاست فرمانداران تشکیل شده است و تمام شهرستان‌های فارس آماده میزبانی و پذیرایی از هموطنان عزیز هستند.


انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان