کد خبر: ۱۵۸۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
به مناسبت روز شهدا انجام شد:

تکریم و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس

طی آئینی و به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان فارس در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس تجلیل به عمل آمد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،جعفر ترک‌زاده رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس در نشست تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان راه حق بیان کرد: این مراسم به پاسداشت رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهداء، جانبازان و رزمندگان عزیز که همواره چشم و چراغ ملت انقلابی و ستارگان درخشان عرصه‌های دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی هستند، به نشانه قدردانی و به نمایندگی از سوی جامعه بزرگ دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور  برگزار شده است.

ترک زاده همچنین تاکید کرد که دلاوری‌های مجاهدان فی سبیل الله که ضامن بقاء و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی است در جریده تاریخ انقلاب اسلامی و  حافظه ملت انقلابی همواره ثبت و ضبط می‌ماند و از یاد‌ها نخواهد رفت.

به گزارش شیرازه در این مراسم پس از تجلیل از ایثارگران حاضر در جلسه، با حضور  بر سر قبور شهدا در دانشکده شهید باهنر ضمن قرائت فاتحه با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق شد.


انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان