کد خبر: ۱۵۸۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۱
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر صدرا:

مراسم لحظه تحویل سال نو در کنار قبور شهدای گمنام شهر صدرا بر گزار می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر صدرا گفت: مراسم لحظه تحویل سال نو در کنار قبور شهدای گمنام شهر صدرا برگزار و ۲ ایستگاه بهارانه با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و استقبال از مسافران برپا خواهد شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،خداکرم فیروزمند رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر صدرا گفت: در اوایل عمر شورای اسلامی ششم شهر صدرا، هویت بخشی به شهر صدرا تاکید ویژه شد که تا امروز در این راستا اقدامات متعددی به انجام رسیده است.

 وی شهر صدرا را یک شهر خاص دانست و گفت: از سراسر کشور در این شهر ساکن هستند که موجب شده شاهد تنوع فرهنگی متنوع باشیم و همین تنوع موجب مهمان‌پذیری از سایر شهر‌ها و استان‌ها در صدرا در ایام نوروز خواهد بود که در این ایام لازم است اقدامات فرهنگی مناسبی برای میهمانان نوروزی در نظر بگیرد و پا به پای شهر شیراز در این امر کوشا باشیم.

فیروزمند گفت: همشهریان ما در صدرا درخواست‌های مکرری برای برگزاری بانشاط در آستانه نوروز دارند و خوشبختانه تجربه موفقی در سال گذشته در صدرا در این خصوص با برپایی ایستگاه‌های شادی در نقاط مختلف شهر صدرا داشتیم که با استقبال مطلوب مردم مواجه شد و اکثر اقشار شهر صدرا از کودک تا پیر و نوجوان از این برنامه‌های شهرداری صدرا لذت بردند و همچنین یک مصوبه خوبی در شورای شهر صدرا برای شور و نشاط میان مردم داشتیم که شهرداری صدرا به نحو احسنت به آن جامه عمل پوشاند.

وی، از برپایی ۲ ایستگاه بهارانه در فار یک و ۲ شهر صدرا خبر داد و بیان کرد: برای استقبال از فصل بهار در این ۲ ایستگاه برنامه‌های متنوعی توسط سازمان فرهنگی شهرداری صدرا شامل برنامه‌های موسیقی، هنری، تن پوش‌های مختلف در شهر، ایجاد ایستگاه هنری برای کودکان و دعوت از ۴ گروه عروسکی برای حضور در نقاط مختلف شهر صدرا در نظر گرفته شده است و فضاسازی شهری، برگزاری مسابقات فرهنگی، ساخت کلیپ از برنامه‌های عروسکی و ... در ایام نوروز از دیگر برنامه‌های این ایام است.

فیروزمند در مورد لحظه تحویل سال هم گفت: با توجه به اینکه سال تحویل حدود یک بامداد است در کنار قبور شهدای گمنام شهر صدرا مراسمی برگزار خواهد شد و فضاسازی لازم انجام می‌گیرد و مراسم نورافشانی و پخش پیام مقام معظم رهبری از طریق تلویزیون شهری در این مراسم به انجام خواهد رسید.

این عضو شورای شهر صدرا تاکید کرد: در ایام نوروز از ۳ فروردین که ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد، فضاسازی در این خصوص در شهر صدرا برای مهمانان نوروزی خواهیم داشت و از شهردار صدرا و متولیان فرهنگی در سازمان فرهنگی شهرداری صدرا و رئیس سازمان فرهنگی شهر صدرا برای اهتمام ویژه در اجرای مصوبات و برنامه‌های مختلف فرهنگی شورای شهر صدرا تقدیر و تشکر ویژه داریم.


انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان