کد خبر: ۱۵۸۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس خبرداد:

تغییر ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس از تغییر ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی استان خبر داد و گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان فارس تا روز دهم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،عبدالعلی کریمی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با اشاره به مصوبه هیات دولت مبنی بر شناور شدن ساعت کاری ادارات افزود: ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان فارس تا روز دهم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

کریمی ادامه داد: به زودی در استانداری فارس در خصوص تعیین ساعت کاری ادارات استان در سال جدید تصمیم گیری و برای اجرا از ۱۴ فروردین به دستگاه‌های اجرایی و ادارات دولتی ابلاغ می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس لغو تعطیلی ادارات در روزهای پنج شنبه را از دیگر تغییرات ساعات فعالیت دستگاه‌های اجرایی برشمرد و گفت: دستگاه‌های امدادی و خدمت رسان طبق روال گذشته و بدون تغییر در ساعات کاری به ارایه خدمات به هم استانی‌ها می‌پردازند.

کریمی بیان کرد: بر اساس مصوبه هیات دولت از ۱۴ فروردین مدارس متوسطه از ساعت ۷:۳۰ و مدارس ابتدایی از ساعت هشت صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان