کد خبر: ۱۵۸۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
استاندار فارس:

هلال احمر استان فارس به ۳۰۰ بی‌سیم دیجیتال مجهز می‌شود

استاندار فارس قول مساعد داد تا در سال جدید ۳۰۰ بی‌سیم دیجیتال جمعیت هلال احمر استان با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان از طریق اعتبار استانی و کشوری تجهیز شود.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، محمد هادی ایمانیه، استاندار فارس در دیدار با ریاست جمعیت هلال احمر کل کشور ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و سال جدید، به هماهنگی مطلوب مدیران استان فارس اشاره و اظهار داشت: نیرو‌های هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی، راهداری، نیروی انتظامی و فرمانداری‌ها در تمامی شهرستان‌ها همگی در کنار هم هستند تا مشکلات مردمی را حل کنند.

استاندار فارس قول مساعد داد تا در سال جدید 300 بی‌سیم دیجیتال جمعیت هلال احمر استان با اعتبار 15 میلیارد تومان از طریق اعتبار استانی و کشوری تجهیز شود.

وی همچنین به تاخیر در اجرای پروژه ساختمان زند جنب دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که با مدیریت جهادی دکتر پیرحسین کولیوند این ساختمان نیز با کمک استانداری فارس و پروژه مولدسازی تا هفته دولت سال آینده به اتمام برسد.

ایمانیه با تصریح بر اینکه داوطلبان جمعیت هلال احمر استان فارس به اندازه سه لشکر و یک سپاه هستند و دارای 37 هزار نفر داوطلب است، اعلام آمادگی کرد که استان فارس با وزارت آموزش و پرورش، اداره کل ورزش و جوانان و دانشگاه‌های استان تفاهم‌نامه‌ای در راستای ارتقای آموزش و کمک به مردم منعقد کنند.

استاندار فارس در ادامه ضمن قدردانی از مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس، معاونین و پرسنل داوطلب، بیان کرد: استان فارس در پویش نذر آب با همکاری و هم‌افزایی مجمع خیرین آب‌رسان تا کنون توانسته اقدامات خوبی در شهرستان‌های فارس و مناطق محروم و درگیر خشکسالی در استان هرمزگان انجام دهد.

ایمانیه در پایان پیشنهاد داد تا با هم‌افزایی بنیاد شهید و امور ایثارگران، علوم پزشکی و سازمان هلال احمر  تفاهم‌نامه 3 جانبه در راستای خدمت‌رسانی به جانبازان و معلولان منعقد شود.

حسین درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در ادامه به آبرسانی به روستای قادرآباد که جمعیت 250 خانوار و استان هرمزگان با همت و همکاری مجمع خیرین آب‌رسان خبر داد و گفت: برنامه ملی نذر آب برای پنجمین سال متوالی است که در ذیل برنامه جهانی تغییرات اقلیمی و با هدف کاهش آسیب‌های ناشی از تنش بی آبی و کم آبی در استان‌های جنوب و جنوب شرق کشور، توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود.

پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال‌احمر نیز در این دیدار اعلام کرد که تجهیز 300 بی‌سیم و تکمیل ساختمان زند بنده تابع تصمیم شما هستم و ما خود را سرباز شما میدانیم.
هلال احمر استان فارس به ۳۰۰ بی‌سیم دیجیتال مجهز می‌شود


انتهای پیام/
نظرات بینندگان