کد خبر: ۱۵۸۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۲
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس خبر داد:

آمادگی کامل پلیس برای تأمین نظم و امنیت روز طبیعت

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از آمادگی کامل پلیس برای تأمین نظم و امنیت روز طبیعت و همچنین محدودیت های ترافیکی در این روز خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، سردار یوسف ملک‌زاده جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از آمادگی کامل پلیس برای تأمین نظم و امنیت روز طبیعت و همچنین محدودیت های ترافیکی در این روز خبر داد.

وی در این باره گفت: در راستای روان‌سازی ترافیک و پیشگیری از حوادث جاده‌ای، ماموران پلیس با استقرار در محورهای مواصلاتی و مسیرهای منتهی به تفرجگاه‌های استان، محدودیت‌هایی را در روز ۱۳ فروردین اجرایی خواهند کرد.

ملک‌زاده با اشاره به آغاز طرح ترافیکی از ساعت هفت صبح روز طبیعت،افزود: از این ساعت به بعد از خروج موتورسیکلت و همچنین وانت بار و یا کامیون‌هایی که در قسمت بار اقدام به سوار کردن مسافر کرده‌اند، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه همه تمهیدات و تدابیر لازم، برای استقرار امنیت مطلوب و برای اینکه شهروندان در سطح استان بتوانند روز طبیعت آرامی را سپری کنند، اندیشیده شده است، گفت: در این راستا از سیستم‌های پایش تصویری و تجهیزات هوشمند و گشت‌های پیاده، موتوری و خودرویی پلیس در نقاط مختلف شهرها و حاشیه پارک‌ها، باغ‌ها و تفرجگاه‌ها استفاده خواهد شد.

ملک زاده افزود: از مردم و مسافران نوروزی تقاضا داریم که زمان سفر خود را مدیریت کنند، بازگشت خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند و از عجله و شتاب بی مورد در هنگام رانندگی خودداری کنند.

وی گفت: همه تلاش‌ها صورت گرفته تا امنیت خوبی را برای شهروندان و مسافران نوروزی فراهم آوریم و امیدواریم مردم در سایه چتر امنیت پلیس، روز شاد و بانشاطی در ۱۳ فروردین تجربه کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم هنگام ترک منازل خود نسبت به بسته بودن تمامی راه.های نفوذ سارقان به منزل اطمینان حاصل کرده و از نگهداری طلاجات و وجوه نقد در منازل خودداری کنند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان