کد خبر: ۱۵۸۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۲

دو آتش سوزی همزمان در شهرک صنعتی شیراز مهار شد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از انجام ۲ عملیات همزمان در شهرک صنعتی شیراز خبرداد و گفت: آتش‌سوزی کوره تولید پلی اتیلن و مخزن ۲۰ هزار لیتری روغن در واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی شیراز با اعزام ۲۴ آتش‌نشان مهار شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»،هادی عیدی پور سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز  در خصوص دو  آتش سوزی در شهرک صنعتی شیراز گفت: حوالی ساعت ۱۸ عصر دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ دو حادثه آتش‌سوزی همزمان در شهرک صنعتی شیراز به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی این شهر گزار شد.

وی افزود: ۲۴ آتش‌نشان از ۶ ایستگاه عملیاتی سریع به محل حادثه اعزام شدند که این آتش‌سوزی به علت شرایط خطرناک و احتمال سرایت آتش به اطراف با تلاش آتش‌نشانان مهار شد.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اضافه کرد: ۲۴ آتش‌نشان از ۶ ایستگاه ۳، ۶، ۹، ۱۶،۱۷،۱۸ در ۲ مکان حادثه حاضر شده و به مهار آتش پرداختند.

وی با بیان اینکه آتش‌سوزی کوره مواد اولیه پلی اتیلن با حجم ۶۰ متر مکعب در سوله تولید واقع در شهرک صنعتی شیراز رخ داد، گفت: در حادثه دوم نیز آتش‌سوزی مخزن ۲۰ هزار لیتری روغن در شرکت تولیدی روغن موتور خودرو در نزدیکی حادثه اول به وقوع پیوسته بود.

عیدی پور اعلام کرد: در حال حاضر هر ۲ آتش‌سوزی توسط آتش‌نشانان شیراز مهار شده است.

وی در پایان گفت: در این حادثه هیچ تلفات انسانی نداشتیم و علت وقوع آن نیز پس از بررسی توسط کارشناسان اعلام خواهد شد.

۲ آتش سوزی همزمان در شهرک صنعتی شیراز مهار شد

انتهای پیام/
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیراز ، فارس ، شیرازه
نظرات بینندگان