کد خبر: ۱۵۸۶۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۲
رئیس جهاد دانشگاهی فارس:

افزایش بهره‌وری از اولویت‌هاست

در آستانه نیمه ماه مبارک رمضان و سالروز میلاد مسعود حضرت امام حسن مجتبی(ع)، جشنی از سوی جهاددانشگاهی فارس در شیراز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،امیرحسین استقلال رئیس جهاددانشگاهی فارس در مراسم جشن میلاد کریم اهل بیت(ع) و در جمع کارکنان این نهاد در شیراز، بر لزوم همراهی و همکاری همه جهادگران برای تحقق مسیر تعالی و رشد این نهاد انقلابی، تاکید کرد.

وی با بیان اینکه، جهاددانشگاهی فارس، مسیری رو به رشد را در سال گذشته طی کرد، گفت: امسال نیز روند تعالی و رشد این نهاد در همه ابعاد و البته با سرعت بیشتری، تداوم خواهد داشت.

استقلال با تاکید بر لزوم همراهی اعضای جهاددانشگاهی برای دستیابی به موفقیتهای بیشتر گفت: امسال و با توجه به شرایط عمومی جامعه و کشور، قطعا انتظار تحول و جهش در همه معاونت‌های جهاد دانشگاهی فارس را داریم و با همدلی این مهم دست یافتنی است.

 رئیس جهاد دانشگاهی فارس با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی این نهاد در سال جدید، بهبود شاخص‌های اقتصادی است، گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد عمومی غیردولتی بوده و باید بخش اعظم هزینه‌های خود را تامین کند، لذا توجه به بُعد اقتصادی در هر فعالیتی، یک الزام برای دستیابی به اهداف متعالی است.

استقلال خاطرنشان کرد: ارتقاء توان اقتصادی جهاددانشگاهی، این امکان را فراهم خواهد کرد که فعالیت‌ها و برنامه‌ها با اثرگذاری مطلوب‌تری دنبال شده و مسیر تحقق اهداف، هموار شود.

وی، افزایش بهره‌وری را از اولویت‌های اصلی این نهاد برشمرد و گفت: برای ایجاد تحول نیازمند ارتقاء بهره‌وری در معاونت‌ها و بخش‌های مختلف هستیم.

استقلال با بیان اینکه یکی از برنامه‌ها، ارتقاء جایگاه فارس در کشور است، گفت: با همراهی و همدلی همه کارکنان، امیدوارانه، دستیابی به واحدی سرآمد را بین واحدهای جهاددانشگای در کشور، دنبال خواهیم کرد.

وی با اشاره به فراخوان ایده‌های کارکنان، خواستار مشارکت حداکثری در این زمینه شد و گفت: برای برنامه‌ریزی در مسیر تحول، باید از نگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات کسانیکه در هر بخش فعالیت اجرایی و تجربه دارند، استفاده کرد.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس، ارائه ایده و عرضه خلاقیت و نوآوری در هر سیستمی را از عناصر نشان دهنده پویایی دانست و گفت: از اعضا و کارکنان جهاددانشگاهی به عنوان یک نهادی که دارای ابعاد "جهادی" و "دانشگاهی" است، در زمینه داشتن خلاقیت و ایده‌پردازی، انتظاری بیشتر از سایر دستگاه‌هاست.

این مراسم، با مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام دوم شیعیان، حضرت امام حسن مجتبی(ع)، همراه بود.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان