کد خبر: ۱۵۸۷۴۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۲

احداث و تعمیر بیش از ۱۰ هزار واحد مسکن نیازمندان در فارس

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس با بیان اینکه یکی از خدمات این سازمان به مددجویان ارائه خدمات عمرانی برای واحدهای مسکونی آنان است، گفت: در سال گذشته ۱۰ هزار و ۵۸۹ خدمت عمرانی برای مددجویان تحت حمایت از جمله احداث، خرید و تعمیر مسکن مددجویی در فارس انجام شده است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»،مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در جمع خبرنگاران از خرید، تعمیر و احداث ۱۰ هزار و ۵۸۹ واحد مسکن مددجویی برای نیازمندان فاقد مسکن استان در سال گذشته خبر داد و گفت: نداشتن مسکن مناسب و مقاوم از مشکلات اساسی مددجویان تحت حمایت این نهاد است که با رفع آن می‌تواند در توانمندسازی خانواده‌ها نقش بسزایی داشته باشد.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۱۲۱ واحد مسکن روستایی و شهری برای مددجویان خریداری و احداث شده است، افزود: همچنین سه هزار و ۳۴۸ واحد مسکن شهری و روستایی در استان مورد تعمیرات جزئی و کلی قرار گرفتند.

موصلی افزود: سال گذشته چهار هزار و ۲۴۸ واحد مسکن روستایی و شهری احداث و در جریان تکمیل قرار گرفت که در ۱۴ اسفندماه و به‌مناسبت سالروز تأسیس این نهاد مقدس، دو هزار و ۱۷۲ از این واحدها افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس در پایان گفت: در طرح نهضت ملی مسکن به تعداد دو هزار و ۸۷۲ خانوار تحت حمایت به مرحله تخصیص پروژه رسیدند.

انتهای پیام/
برچسب ها: شیراز ، فارس
نظرات بینندگان