کد خبر: ۱۵۸۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۲

روز جهانی قدس به نمادی از وحدت و همدلی مسلمانان و مردم آزاده جهان مبدل شده است

شهردار شیراز با دعوت همه شهروندان برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس به روز بیداری ملل آزاده و نمادی از وحدت، یکپارچگی و همدلی مسلمانان و همه مردم آزاده جهان مبدل شده است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، محمدحسن اسدی شهردار شیراز  به‌مناسبت روز جهانی قدس با صدور پیامی از عموم مردم شریف شیراز جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

وی در این پیام  افزود: روز جهانی قدس، ابتکار معجزه‌گونه پیر روشن ضمیر جماران حضرت امام خمینی(ره) برای رهایی قدس شریف از چنگال اسرائیل خبیث و سالروز فرمان مهم روح خدا به راهپیمایی عمومی مسلمانان جهان علیه رژیم جعلی صهیونیستی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان است.

اسدی، روز قدس، روزی جهانی و راهپیمایی آن را وظیفه‌ای همگانی در دفاع از مظلومان و حمایت از شهدای انتفاضه و فلسطینیان دربند و مظلوم  دانست و اظهار کرد: این تدبیر هوشمندانه امام امت بساط سلطه و کفر جهانی را برهم ریخت و اسرائیل این رژیم کودک‌کش و متجاوز را در شدیدترین وضعیت ممکن قرار داد،

وی در ادامه تصریح کرد: روز جهانی قدس به روز بیداری ملل آزاده و نمادی از وحدت، یکپارچگی و همدلی مسلمانان و همه مردم آزاده جهان مبدل شده است.

شهردار شیراز خاطرنشان کرد: پیام روز جهانی قدس برای تمام بشریت این است که اسلام منادی عزت و آزادی مسلمانان و برابری و کرامت انسانی و رفع ظلم وت بعیض از سراسر جهان هستی است.

به اعتقاد اسدی؛ سخنان رهبر معظم انقلاب باعنوان نابودی اسرائیل درکمتر از ۲۵ سال و تشدید اعتراضات و از هم گسیختگی در دل این رژیم کودک‌کش خود گواه و نوید پایان خفت‌بار حیات این نطفه نامشروع در منطقه و جهان را می‌دهد که به یُمن خون پاک شهدای جبهه مقاومت به زودی محقق شده و طومار اسرائیل غاصب در هم پیچیده خواهد شد.

اسدی در پایان از همه شهروندان کلان‌شهر شیراز همگام بامردم شریف ایران اسلامی برای حضور حماسی در صفوفی به هم پیوسته در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس دعوت کرد.


انتهای پیام/

 
برچسب ها: شیراز ، فارس ، شیرازه
نظرات بینندگان