کد خبر: ۱۵۸۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۸ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۲
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله(ص):

امروز فروپاشی و تزلزل سیاسی در اسرائیل کاملا نمایان است

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله(ص) شیراز گفت: اختلاف و تزلزل در اسرائیل غاصب کاملا نمایان است واین فروپاشی حاصل دوقطبی و تزلزل سیاسی سردمداران این رژیم می باشد .
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری« شیرازه»،غلامعلی احمدی جابری فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله(ص) شیراز در جمع راهپیمایان روز قدس مردم شمال غرب شیراز  سخن می گفت اظهار داشت  : حضور مثال زدنی مردم بویژه شهرک های شمال غرب در چهل و چهارمین سالروز  راهپیمایی روز  قدس بار دیگر بیعت با آرمان امام راحل را زنده نمود.

وی با اشاره به اینکه شدیدترین دشمنان برای  مسلمین  یهود است گفت : شناخت و فهم عمیق امام راحل از  غده چرکین منحوس اسرائیل برهمگان روشن است و به وعده خداوند و پیش بینی رهبر حکیم انقلاب بر نابودی اسرائیل نزدیک می شویم .

احمدی گفت : اسرائیل از درون دچار استحاله و فروپاشی دچار شده است و همه تحلیلگران شرق و غرب اذعان دارند که مستعد ضربه و به فروپاشی درونی نزدیک است .

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله(ص) شیراز گفت :  دشمنان در جنگ ترکیبی  سعی در تزلزل و ناامیدی ملت ما دارد وباید در جنگ رسانه ای هوشمندانه عمل کنیم و در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنیم .

انتهای پیام/224224
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان