کد خبر: ۱۵۸۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۲ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۲

دستگیری عامل قتل یک زن در آباده

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از شناسایی و دستگیری عامل قتل یک زن در شهرستان آباده خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، کاووس حبیبی  رئیس پلیس آگاهی استان فارس از شناسایی و دستگیری عامل قتل یک زن در شهرستان آباده خبر داد.

وی در تشریح جزییات این خبر اظهارکرد: در پی به قتل رسیدن یک زن و پیدا شدن جسد وی در اطراف شهرستان آباده در ۲۶ فروردین ماه سال جاری، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان وقوع این قتل به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

حبیبی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و تلاش‌های شبانه‌روزی، در نهایت فرد قاتل شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی فارس با بیان اینکه علت قتل در دست بررسی می‌باشد، گفت: قاتل ۶۷ ساله با استفاده از یک قبضه سلاح سرد ( چاقو) این زن را به قتل رسانده و جسدش را به طور فجیعی مثله می کند.

وی با بیان اینکه در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد، یادآور شد: چند روز پیش یک زن دیگر نیز در شهرستان آباده به قتل رسیده که هیچ ارتباطی به این پرونده ندارد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان ان جنایت نیز به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

حبیبی  تاکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و ماموران انتطامی با هر فرد که بخواهد امنیت و ارامش مردم را به خطر بیندازدبرابر قانون و قاطعانه برخوردخواهند کرد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان