کد خبر: ۱۵۸۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۲
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس:

تابستان بدون خاموشی اولویت صنعت برق است

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس، موفقیت در عرصه خدمت به مردم را مستلزم همراهی و همکاری جهادی و متعهدانه همه مدیران و کارکنان، متخصصان و مهندسان و کارگران و کارمندان صنعت برق دانست.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، یدالله حقیقی  مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس با تاکید بر اینکه برای گذر موفق از پیک تابستانه مصرف برق، باید همه ظرفیت‌ها به کار گرفته شود، گفت: همه تمهیدات در نظر گرفته خواهد شد تا تابستان پیش رو را بدون خاموشی سپری کنیم.

وی به وظایف روابط عمومی‌های شرکت‌های تابعه صنعت برق اشاره کرد و گفت: در این زمینه ۱۴۰ برنامه و مسئولیت تعریف شده که یک سوم از این برنامه‌ها مربوط به فرهنگ‌سازی، مدیریت مصرف و تقاضا، ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی است.

حقیقی، موفقیت در این عرصه را مستلزم همراهی و همکاری جهادی و متعهدانه همه مدیران و کارکنان، متخصصان و مهندسان و کارگران و کارمندان صنعت برق دانست و گفت: تجربه تابستان سال ۱۴۰۱ نشان داد که با یک فعالیت جهادی و عملکردی متعهدانه با استفاده مطلوب از منابع انسانی و مدیر پاسخگو، موفقیت در دسترس است.
تابستان بدون خاموشی اولویت صنعت برق است
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس به برخی از تصمیمات اتخاذ شده در نشست هم‌اندیشی مدیران عامل صنعت برق کشور، گفت: ۳۱ مورد از ۱۴۰ برنامه مطالعه شده برای گذر از پیک مصرف تابستان امسال نیز مربوط به اقدامات بخش مدیریت مصرف و تقاضا، ۱۳ مورد به اقدامات ستادی و همکاری بین‌بخشی مربوط است.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان