کد خبر: ۱۵۹۱۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۲ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز؛

کشف جسدی ناشناس از قعر چاهی در شیراز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: جسد فردی ناشناس از چاهی به عمق حدود ۹۵ متر با تلاش آتش‌نشانان خارج شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، هادی عیدی پوررئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از عملیات نفس‌گیر خارج کردن یک فرد ناشناس از چاهی به عمق ۹۵ متر خبر داد و درباره جزییات این عملیات به خبرنگاران گفت: امروز و پی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و اعلام خبر وجود جسد فردی در داخل چاه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۲ به همراه فرماندهان ارشد به محل حادثه واقع در بلوار بوستان روبرو باغ دلگشا در ارتفاعات شهرک سعدی اعزام شدند.

عیدی‌پور با اشاره به نفس‌گیر بودن این عملیات اظهار کرد: به دنبال اطلاع‌رسانی این حادثه آتش‌نشانان  ایستگاه ۱۲ در قالب دو تیم عملیاتی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ضمن بیان اینکه آتش‌نشانان با حضور عوامل انتظامی ضمن ایمن‌سازی محیط و ایجاد کارگاه با هدف بررسی داخل چاه حدودا ۹۵ متری اقدام به فرود داخل چاه نمودند.

وی افزود: تیم‌های آتش‌نشان پس از یک عملیات فشرده و کار تیمی جسدی که متعلق به یک فرد بدون هویت بود را  از داخل چاه خارج کردند.

 رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت:، تعداد نیروهای عملیاتی  ۱۵ نفر بود که بیانگر از عملیات دشوار با توجه به وضعیت جسد در عمق زیاد بود.

عیدی‌پور عنوان کرد: پیکر بی‌جان این فرد برای انجام اقدامات قانونی به عوامل قضائی و انتظامی تحویل داده شد.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان