کد خبر: ۱۵۹۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۵ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲
دادستان شیراز در واکنش به خبر منتشر شده در شیرازه خبر داد:

احضار مسئولین برگزاری مسابقات دو میدانی شهری و حضور زنان بی‌حجاب در روز شیراز

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده و احضار مسئولین برگزاری مسابقات دو میدانی شهری و حضور زنان بی‌حجاب در این مسابقه خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، در پی انتشار  تصاویری از مسابقات دو میدانی در شیراز و حضور زنان بی حجاب در این مسابقه در حاشیه برگزاری روز شیراز ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده و احضار مسئولین برگزاری خبر داد.

سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه قصور ، ترک فعل و تقصیر احتمالی  مسئولان در این خصوص با جدیت بررسی می‌شود، گفت: پس از این اقدام ساختار شکنانه، سرپرست ورزش و جوانان استان، مدیر ورزش و جوانان شیراز و رئیس هیأت دو و ‌میدانی و مسئولین انتظامات برگزاری مسابقه  جهت ارائه توضیح به دادستانی احضار شده اند.

وی با بیان اینکه برخی شواهد حاکی از ورود غیر مجاز  تعدادی دونده به مسیر مسابقه بوده است گفت: این موضوع نیز به صورت مجزا در دستور بررسی قرار دارد .

گفتنی است انتشار تصاویر دوندگان بی‌حجاب در جریان مسابقه دو و‌ میدانی امروز که به مناسبت روز شیراز برگزار شد، انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشته است.

انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان