کد خبر: ۱۵۹۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در فارس خبر داد:

توزیع ۸۷۰۰ هزاربسته معیشتی در فارس

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در فارس از توزیع ۸ هزار و ۷۰۰ بسته کمک معیشتی توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)در فارس، خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حسین پورنورعلی رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)در فارس در آئین توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان، عنوان کرد: دهمین مرحله توزیع بسته‌های کمک معیشتی در فارس به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام اجرا شد که در این دوره ۸ هزار و ۷۰۰ بسته بین نیازمندان استان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه ارزش هر بسته کمک معیشتی افزون بر یک میلیون تومان است، ادامه داد:  این بسته‌های غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات، قند، مواد سوپ و رب گوجه است.

پورنورعلی بیان کرد: این بسته‌های غذایی توسط گروه‌های جهادی در اقصی نقاط محروم و نیازمند استان از جمله حاشیه شهر‌ها توزیع خواهد شد.

 رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در فارس با اشاره به اولویت ستاد اجرایی در راستای توانمندسازی محرومان با ایجاد اشتغال در مناطق محروم و امور زیر بنایی به یژه در زمینه آبرسانی به روستا‌ها و حوزه‌های اجتماعی اعم از خانواده و جمعیت است که متناسب به هر کدام ماموریت‌های ویژه‌ای وجود دارد و یکی از ماموریت‌های ستاد توزیع اقلام غذایی بین خانواده‌های نیازمند است، ادامه داد: برنامه ریزی شده که این ستاد در سال ۱۴۰۲ بیش از ۸ هزار شغل در استان ایجاد کند.

در این برنامه که با حضور آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و برخی مسئولان استانی برگزار شد، بر ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌ها نیز تاکید شد.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان