کد خبر: ۱۵۹۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲

بانوی ملی پوش کبدی فارس به کُما رفت

میترا شاه پرست" بازیکن شیرازی تیم ملی کبدی بانوان بر اثر سانحه تصادف به کُما رفت و در بیمارستانی در شیراز بستری است.
به گرازش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، میترا شاه پرست" بازیکن شیرازی تیم ملی کبدی بانوان بر اثر سانحه تصادف به کُما رفت و در بیمارستانی در شیراز بستری است.

عباس رضایی رئیس هیات ورزش کبدی فارس در این خصوص گفت :‌ٰ‌ متیرا به همراه خانواده‌اش در یکی از جاده‌های شیراز بر اثر واژگونی خودرو مجروح و روانه بیمارستان شد.

 وی ادامه داد:‌ متاسفانه در این سانحه مادر میترا جانش را از دست داد و سه سرنشین دیگر که به شدت مجروج شده بودند در بیمارستان بستری شدند.

رضایی اضافه کرد:‌ هم اینک سطح هوشیاری این بازیکن با اخلاق و ملی‌پوش به چهار رسیده و این امیدواری وجود دارد با دعای خیر مردم سلامتی خود را باز یابد.

 میترا شاه پرست که متولد ۱۳۷۶ است از سن ۱۸ سالگی رشته کبدی را شروع کرد و ابتدا به تیم ملی جوانان و سپس به بزرگسالان دعوت شد و در حالی که اماده اعزام به مسابقات آسیایی جاکارتا به دلیل مصدومیت نتوانست در این بازی‌های مهم شرکت کند و حدود ۶ ماه از میادین دور بود.

شاه پرست که پیش از کبدی در رشته‌های فوتسال و دو و میدانی فعالیت می‌کرد تا کنون کسب مقام اول مسابقات کبدی جوانان کشور، مقام سوم مسابقات کبدی ساحلی، مقام سوم مسابقات لیگ برتر کبدی و عضویت در تیم را در کارنامه دارد.

انتهای یپام/
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان