کد خبر: ۱۵۹۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۲ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲
در راستای حمایت از طرح جوانی جمعیت صورت گرفت؛

کمک ۲ میلیاردتومانی ستاد اجرایی فرمان امام به بیمارستان زینبیه

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان فارس از تحقق بودجه ۲ میلیاردتومانی به بیمارستان زینبیه شیراز در راستای حمایت از طرح جوانی جمعیت خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، حسین پورنورعلی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان فارس در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در روز دهم اسفندماه 1401 به استان فارس، گفت: یکی از مصوبات سفر ایشان کمک بلاعوض ۲ میلیارد تومانی به بیمارستان حضرت زینب (س) بود که الحمدالله این مصوبه محقق شد.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان زینبیه شیراز یکی از مراکز تخصصی مهم  رشد جمعیتی در استان است و تمامی خدمات در این مرکز درمانی به بانوان ارائه می‌شود، افزود: تحقق و واریز این بودجه به حساب بیمارستان زینبه شیراز در جهت حمایت از رشد جمعیت است.

 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان فارس در ادامه به آسیب‌های ناشی از کاهش باروری و رشد جمعیت اشاره و بیان کرد: هیمن موضوع به عنوان یکی از راهبرد‌های اصلی شورای عالی انقلاب فرهنگی در دستور کار بوده است و مقام معظم رهبری همواره بر این مهم تاکید داشته‌اند.

 پورنورعلی در ادامه اظهار کرد: در راستای سیاست‌های کلی جمعیت و قانون حمایت از خانواده بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) طرح حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو و اهدای بسته حمایتی را در دستور کار خود قرار داد.

وی همچنین با بیان اینکه تمرکز فعالیت‌های بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در فارس در حوزه جوانی جمعیت فرزندآوری و فرزند پروری است، ادامه داد: در همین زمینه سال گذشته و در جهت حمایت از خانواده‌ها به ۲۰۰ زوج جوان در استان وام بدون بهره اعطاء شد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان