کد خبر: ۱۵۹۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
در راستای خدمت رسانی به مردم؛

آسفالت جاده بین مزارع در قیروکارزین به طول ۲۸ هزار متر مربع به بهره برداری رسید

با افتتاح و بهره برداری از آسفالت جاده بین مزارع روستایی در سطح ۲۸ هزار متربع در قیروکارزین کام مردم را شیرین کرد.
به گزارش خبرنگار گروه شهرستان‌های پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، همزمان با هفته بسیج سازندگی آیین افتتاح پروژه آسفالت جاده‌های بین مزارع روستایی منطقه منال کارزین و وجشک امام شهر از توابع شهرستان قیروکارزین با حضور فرماندار این شهرستان، فرمانده سپاه، رئیس دفتر نماینده مجلس، رئیس جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولین و کشاورزان منطقه  برگزار شد.

محمد رسول رضایی فرمانده سپاه قیروکارزین در آیین افتتاح جاده بین مزارع منال کارزین و وجشک امام شهر با بیان اینکه در کمک‌رسانی به بهره‌برداری از آسفالت جاده بین مزارع روستایی هر چه توان داشته باشیم کوتاهی نخواهیم کرد اظهار داشت: همکاری نمایند مجلس، فرمانداری، بسیج سازندگی، جهاد کشاورزی  و کشاورزان در پروژه‌های آسفالت جاده بین مزارع ستودنی است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی همت و پیگیری کرد تا قیر رایگان وارد شهرستان شود گفت: سپاه آمادگی دارد با تعریف پروژه‌های جدید توسط دستگاه‌ها،  قیر رایگان در اختیار گذاشته شود تا جاده‌های بیشتری در شهرستان به بهره‌برداری برسد.

مسلم رحیمی فرماندار قیروکارزین نیز در افتتاح این پروژه از خدمات بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم قدردانی کرد و گفت: ان‌شالله امسال و سال آینده شاهد افتتاح و بهره‌برداری از جاده‌های بیشتری بین مزارع باشیم چرا که به فرموده مقام معظم رهبری امسال که سال مهار تورم و رشد تولید است قطعا راه‌سازی و ایجاد زیرساخت‌ها در رشد تولید و رساندن محصولات به بازار تاثیرگذار خواهد بود.

رئیس جهاد کشاورزی قیروکارزین  هم اضافه کرد: جاده بین مزارع منال و وجشک به طول  ۲۸ هزار متر مربع آسفالت شد  که ۶۷۰ هتکار ارضی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و بالغ بر ۳۷۰ خانوار بصورت مستقیم از این جاده استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان