کد خبر: ۱۵۹۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
سخنگوی شورای شهرصدرا خبرداد:

رنج مردم صدرا از نبود درمانگاه شبانه‌روزی دولتی

سخنگوی شورای شهر صدرا نبود بیمارستان و درمانگاه دولتی در شهر صدرا را از جمله ضعف‌ها برشمرد و آن را سبب رنج مردم این شهر دانست.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، مهدی کشاورزی سخنگوی شورای شهر صدرا با اشاره به کمبود سرانه‌های درمانی در این شهر، گفت: متاسفانه در شهر جدید صدرا با جمعیتی نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر، امکانات زیربنایی دولتی مناسبی در حوزه‌های مختلف خدماتی از جمله درمانی وجود ندارد که نیازمند توجه ویژه مدیران استانی در این خصوص است.

کشاورزی با اشاره به ارائه خدمات بیمارستان ابوعلی سینا (پیوند اعضا) و تعدادی درمانگاه خصوصی به مردم این شهر، افزود: در فاز ۲ شهر صدرا کمبود فضای درمانی از مشکلات جدی مردم است.

سخنگوی شورای شهرصدرا با اشاره به ساخت و سازه‌های مسکن ملی بویژه در فاز ۲ و افزایش جمعیت طی سال‌های آینده از مدیران دانشگاه علوم پزشکی استان خواست برنامه ریزی لازم را به منظور ساخت مراکز درمانی و بهداشتی جهت پاسخگویی به نیاز شهروندان داشته باشند و همچنین خواستار اختصاص هدفمند سرانه بهداشتی و درمانی شهر صدرا شد.

 کشاورزی، توسعه زیرساخت‌های درمانی را یکی از مهم‌ترین ارکان پیشرفت و توسعه در یک منطقه دانست و گفت: از مسئولان ارشد استانی و نمایندگان مردم شهرستان شیراز در مجلس انتظار داریم این زیرساخت را برای رفاه مردم شهر جدید صدرا ایجاد کنند تا مشکلات درمانی در این منطقه مرتفع شود.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان