کد خبر: ۱۵۹۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۳ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
رئیس پلیس راه شمال فارس خبر داد:

۴ کشته حاصل وقوع دو سانحه رانندگی در فارس

رئیس پلیس راه شمال فارس گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره تصادف رانندگی در محور مواصلاتی "شیراز-مرودشت"، بلافاصله ماموران به همراه دیگر نیرو‌های امدادی برای بررسی حادثه به محل اعزام شدند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، عبدالهاشم دهقانی رئیس پلیس راه شمال فارس گفت: مأموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند سواری پژو ۴۰۵ با ۴ سرنشین به شدت با یک دستگاه کامیون برخورد کرده است.

وی افزود: در این حادثه، راننده و دو نفر از سرنشینان پژو در دم فوت و دیگر سرنشن پژو و همچنین سرنشین کامیون نیز مجروح و راهی بیمارستان شدند.

دهقانی با بیان اینکه کارشناس پلیس‌راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده پژو اعلام کرد، به رانندگان هشدار داد از عجله و شتاب بی مورد حین رانندگی خودداری و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند تا شاهد چنین حوادث دلخراش نباشیم.

یک کشته و ۳ مجروح در برخورد پژو با درخت در پاسارگاد

فرمانده پلیس‌راه پاسارگاد نیز گفت: در حادثه رانندگی در جاده روستایی "قصرالدشت" سعادتشهر، یک نفر کشته و ۳ نفر نیز مجروح شدند.

بهرام کواری گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در جاده روستایی"قصرالدشت" سعادتشهر (خارج از حریم کنترل جاده‌ای و بین زمین‌های کشاورزی)، بلافاصله ماموران پلیس‌راه به همراه عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند. 

وی گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد یک سواری پژو با ۵ سرنشین به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه از جاده منحرف و به شدت با درختان برخورد می‌کند.

فرمانده پلیس‌راه پاسارگاد با بیان اینکه در این حادثه راننده به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت و ۳ نفر از سرنشینان نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند، از رانندگان خواست از هرگونه عجله و شتاب و احساسی عمل کردن در حین رانندگی جدا پرهیز کنند تا شاهد وقوع این چنین حوادث دلخراشی نباشیم.


انتهای پیام/

برچسب ها: پلیس راه ، تصادف ، فارس
نظرات بینندگان