کد خبر: ۱۵۹۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲
استاندار فارس در جلسه هیئت امنا دانشگاه شیراز:

مولدسازی به کمک دانشگاه شیراز خواهد آمد

استاندار فارس در جلسه هیئت امنا دانشگاه شیراز مدلسازی را یکی از راه‌های مهم و موثر دانست که می‌تواند تزریق مناسب بودجه برای حل مشکلات دانشگاه را در پی داشته باشد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، جلسه هیات امنا دانشگاه شیراز با حضور وزیر کشور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار فارس، رئیس دانشگاه شیراز و اعضای هیئت امنا شامگاه پنج شنبه، به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون ظرفیت‌ها و نیازمندی‌های دانشگاه شیراز در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

وی با اشاره به ظرفیت بالای دانشگاه شیراز و حضور ۱۷ هزار دانشجو، هیئت علمی و اساتید بسیار توانمند در این مجموعه ، گفت:  دانشگاه شیراز، اساتید و دانشجویان این دانشگاه، سرمایه و گنج ارزشمند نظام جمهوری اسلامی هستند لذا لازم است مورد صیانت قرار گیرند؛ دولت تلاش دارد تا در حد مقدورات مشکلات این دانشگاه را مرتفع سازد.

 ایمانیه ،نیازمندی این دانشگاه را در حوزه‌های مختلف دانست وگفت:  اگر چه دولت در اعتبارات مختلف کمک‌هایی به دانشگاه شیراز انجام داده اما باید با سازوکارهای جدید، این حمایت‌ها افزایش باید. مولد سازی یکی از راه‌های مهم و موثر است که می تواند تزریق مناسب بودجه برای حل مشکلات دانشگاه را در پی داشته باشد.

استاندار فارس افزایش بهره‌وری در دانشگاه را دیگر ضرورت دانشگاه شیراز و سایر دستگاه‌ها دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب همواره تاکید بر افزایش بهره وری و اشتغال مناسب از منبع و ظرفیت های موجود دستگاه ها داشتند و این یک تکلیف اساسی است که لازم است برای بخش های مختلف دانشگاه در حوزه های مختلف در نظر گرفته شود و طرح های دقیق علمی و کاربردی تهیه شود.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان