کد خبر: ۱۵۹۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
معاون شهردار شیراز خبر داد:

دومین همایش "توسعه سرمایه‌گذاری" در شیراز برگزار می‌شود

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: دومین همایش علمی-تخصصی «توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز» با رویکرد بین‌المللی، سوم خردادماه در این کلانشهر برگزار می‌شود.
 به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،حمیدرضا اسماعیلی ضمن یادآوری اینکه همایش توسعه سرمایه‌گذاری، رویدادی یک روزه است، گفت: نخستین دوره این همایش سال گذشته و در بُعدی ملی برگزار شد و امسال این سطح به بین‌المللی ارتقاء یافته است. 

 وی گفت: این همایش با حضور جمعی از مقامات بلندپایه ملی، شماری از مسئولان استانی، مدیران شهری و برخی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

اسماعیلی ادامه داد: مشارکت‌های مردمی و جمع‌سپاری در سرمایه‌گذاری، ابزارها و بازارهای تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری، اعتمادسازی در سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری‌ و توسعه پایدار شهری، گردشگری، دیپلماسی اقتصادی، سرمایه‌گذاری دیجیتال و بررسی تطبیقی قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری؛ محورهای این همایش بین‌المللی است.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیرازگفت: در نخستین دوره این همایش که اردیبهشت سال گذشته برگزار شد، شاهد امضای میثاق‌نامه حمایت از سرمایه‌گذاری در فارس توسط مسئولان ارشد استان و مدیریت شهری بودیم و در کنار آن، تفاهم‌نامه‌هایی به ارزش بیش از 20 هزار میلیارد تومان نیز منعقد و مبادله شد.

وی خاطرنشان کرد : این همایش روز چهارشنبه سوم خردادماه، از ساعت ۹ صبح در مجتمع فرهنگی دانشگاه شیراز، آغاز می‌شود و تا ۱۸ عصر ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان