کد خبر: ۱۵۹۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۸ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲
مدیرکل منابع‌طبیعی فارس تغییر کرد:

حجت‌الله مرادی سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس شد

در حاشیه سفر معاون وزیر جهادکشاورزی به شیراز، حجت‌الله مرادی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس منصوب شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، عباسعلی نوبخت مدیرکل منابع‌طبیعی فارس در سفر به این استان، طی مراسمی با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان حکم انتصاب سرپرست اداره کل منابع طبیعی فارس را به حجت‌الله مرادی اعطا کرد.

وی در این مراسم گفت: منابع طبیعی به خاطر شرایط اقلیمی کشور از وضعیت نامناسبی برخوردار است و ما وظیفه داریم به بهترین وجه برای احیا و حفاظت از این سرمایه ارزشمند الهی تلاش کنیم.

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با بیان اینکه فرصت خدمت در عرصه منابع طبیعی بسیار کوتاه است و ما دیگر وقت آزمون و خطا نداریم، خاطرنشان کرد: تغییر مدیریت در منابع طبیعی تنها در راستای ارتقای منابع طبیعی و استفاده از ظرفیت و توانمندی های بالای افراد انجام می شود.

نوبخت در این سفر دو روزه از نهالستان‌های منابع طبیعی در شهرستان‌های ممسنی، داراب، خنج، لار، لامرد، مهر، کازرون، فراشبند، فیروزآباد، کوهمره سرخی و آب‌باریک شیراز بازدید کرد.

وی هدف اصلی این سفر را شناخت کمبودها و آشنایی با مشکلات وهمچنین رصد دقیق روند تولید نهال و ایجاد راهکارهای مناسب جهت برون رفت از برخی مشکلات موجود برشمرد و با اشاره به اهمیت اجرای این طرح بزرگ و ملی در کشور گفت: حفظ و توسعه پوشش گیاهی و رویشگاههای جنگلی و مرتعی از مهمترین طرح های اولویت دار سازمان است که این مسئله نیازمند اقدامات گسترده و همکاری وهمیاری تمام دستگاه اجرایی و البته مردم عزیز دراین زمینه است.

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری با اشاره به غنا و گستردگی صنایع و معادن در استان فارس افزود: باید از امکانات و ظرفیت‌های این بخش ها استفاده کنیم چرا که این صنایع می‌توانند در تولید و کاشت نهال جنگلی به این طرح کمک قابل توجهی کنند.

 حجت‌الله مرادی، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان شیراز است که با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس منصوب شد؛ پیش از این منصور رضایی، مدیر این اداره کل بود.

انتهای پیام/
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان