کد خبر: ۱۵۹۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
مدیرکل هواشناسی فارس در گفتگو با شیرازه:

سازمان هواشناسی به عشایر ،مردم و کشاورزان فارس هشدار داد

مدیرکل هواشناسی فارس با بیان اینکه احتمال آب‌گرفتگی معابر وجود دارد چرا که در برخی نقاط بارش‌های نقطه‌ای در کوتاه‌ترین زمان است، گفت: به کشاورزان و عشایر توصیه می‌شود به علت وزش باد شدید از تردد در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، مسعود حقیقت، مدیرکل هواشناسی فارس در گفتگو با خبرنگار این رسانه گفت: روز ۲۷ اردیبهشت ماه هشدار سطح زرد صادر شده است.

وی با بیان اینکه بارش‌های رگباری پراکنده‌ای را پیش‌بینی کرده‌ایم افزود: عصر پنجشنبه و روز جمعه بارش‌های پراکنده و خفیفی را داشته‌ایم و این سامانه تا عصر یکشنبه بر قرار است  و در بخش‌های شمالی ،مرکزی و شرقی استان از جمله شهرستان‌های سپیدان، کوهچنار، کازرون، بوانات، لارستان، قیروکارزین، نی ریز و داراب بارندگی داشته باشیم.

حقیقت تصریح کرد : روز یکشنبه بارندگی بیشتر در بخش‌های شرقی استان خواهد بود همچنین قابل ذکر است که بارندگی‌ها به صورت رگبار رعد و برق همراه با وزش باد و برخی نقاط تگرگ هم پیش2بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی فارس با بیان اینکه احتمال ‌آب‌گرفتگی معابر وجود دارد، چرا که در برخی نقاط بارش‌های نقطه‌ای در کوتاه‌ترین زمان صورت می‌گیرد، اظهار کرد: این آب‌گرفتگی امشب در بخش ‌های مرکزی و شرقی استان وجود دارد.

وی در پایان به کشاورزان و عشایر استان توصیه کرد به دلیل وزش باد شدید و رعدو برق احتمال سقوط اشیاء بیشتر مراقب باشند و از تردد در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند .


انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان