کد خبر: ۱۵۹۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۲
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور فارس خبر داد:

درخشش دانشجویان پیام نور فارس در جشنواره ملی رویش

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور فارس گفت: در هفتمین جشنواره ملی رویش دانشگاه پیام نور کشور، ۳ دانشجوی فارسی موفق به کسب ۴ مقام برتر این جشنواره شدند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،محمد امینا مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور فارس گفت: در هفتمین جشنواره ملی رویش دانشگاه پیام نور کشور، ۳ دانشجوی فارسی موفق به کسب ۴ مقام برتر این جشنواره شدند.

وی گفت: در این جشنواره که به میزبانی استان تهران برگزار شد، فاطمه کشاورزی دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز در بخش نقاشی موفق به کسب مقام اول شد. این دانشجو در بخش تصویرسازی نیز رتبه سوم این جشنواره را بدست آورد.

 امینا افزود: در بخش فرش نیز فاطمه جوکار از مرکز شیراز موفق به کسب رتبه دوم شد و خانم هانیه نعمت الهی از دانشگاه پیام نور مرکز آباده نیز رتبه سوم را بدست آورد.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور فارس خاطرنشان کرد: در این جشنواره بیش از ۴۳۰۰ اثر دانشجویی در زمینه خلاقیت هنری، ادبی، فرهنگی، موسیقی از سراسر دانشگاه‌های پیام نور کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال و ۱۵۹ اثر در ۵۷ بخش به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

امینا ادامه داد: جشنواره رویش باعث می‌شود که دانشجویان استعدادها و ظرفیت‌های خود را بیشتر بشناسند و هویت‌های دانشجویی در چنین جشنواره‌هایی نمود بیشتری پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان