کد خبر: ۱۵۹۳۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۲

تشکیل پرونده قضایی برای حادثه آتش‌سوزی منجر به فوت در شیراز

در پی آتش‌سوزی در آپارتمان پنج طبقه‌ای در شیراز و فوت سه نفر، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده قضایی برای این حادثه خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،سید مصطفی بحرینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس ضمن ابراز تأسف از وقوع حادثه آتش‌سوزی در آپارتمان پنج طبقه‌ای در شیراز و فوت سه نفر از شهروندان، با بیان اینکه به محض اطلاع از وقوع این حادثه بازپرس ویژه و معاون دادستان شیراز در محل حادثه حضور یافتند گفت: تحقیقات اولیه در خصوص علل وقوع حادثه بلافاصله با نظارت مقام قضایی آغاز شد.

وی گفت: بررسی وضعیت ایمنی ساختمان و همچنین نظارت فنی و مهندسی و نحوه امدادرسانی فوری به مصدومین و اطفا حریق نیز در دستور کار بازپرس دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز قرار دارد.

بحرینی گفت: در گذشت سه نفر در این حادثه ما را موظف به بررسی همه ابعاد پیش و پس از وقوع می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس خاطرنشان کرد: در جایگاه مدعی‌العموم قصور ، تقصر و ترک فعل احتمالی هر شخصیت حقیقی و حقوقی در وقوع این حادثه را بررسی می‌کنیم.

صبح روز سوم خرداد و براثر وقوع آتش‌سوزی در ساختمان ۵ طبقه‌ای در خیابان فرصت شیرازی، ۳ کودک جان خود را از دست داده و ۵ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.‌

در این حادثه تعداد زیادی از ساکنین ساختمان گرفتار در حریق نیز با کمک مردم و نیروهای آتش نشانی و امدادی شیراز نجات یافتند.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان