کد خبر: ۱۵۹۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۱ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۲

آتش‌سوزی یک اتومبیل و منزل در شیراز مهار شد

در ساعات مختلف بامداد امروز شنبه ۶ خرداد و طی عملیات‌های جداگانه‌ای، آتش‌نشانان در شیراز موفق به مهار آتش‌سوزی در یک واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو پژو، در نقاط متفاوت این کلانشهر شدند
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، در ساعات مختلف بامداد امروز شنبه ۶ خرداد و طی عملیات‌های جداگانه‌ای، آتش‌نشانان در شیراز موفق به مهار آتش‌سوزی در یک واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو پژو، در نقاط متفاوت این کلانشهر شدند.

طبق اعلام آتش‌نشانی شیراز، ساعت ۵ دقیقه بامداد شنبه ۶ خرداد وقوع یک مورد حریق خودرو سواری در گلدشت حافظ، به سامانه ۱۲۵ گزارش و تیم‌های عملیاتی از نزدیکترین ایستگاه به محل اعزام شد.

 طی این عملیات، حریق خودرو بدون آنکه به فردی آسیب وارد شود، مهار و محل ایمن‌سازی شد اما کارشناسان بیان علت حادثه را به پس از بررسی دقیقتر موکول کردند.

این گزارش همچنین حاکیست که وقوع حریق در طبقه دوم یک واحد مسکونی در شهرک بهار، آتش‌نشانان شیراز را از ایستگاه سیبویه به محل حادثه کشاند.

آتش‌سوزی یک اتومبیل و منزل در شیراز مهار شد

ماموران حاضر در صحنه با سرعت عمل ضمن اطفاء کامل حریق خانه ۴۰ متری، از پیشرفت آن به سایر نقاط این واحد مسکونی و دیگر خانه‌های اطراف پیشگیری کردند.

در این حادثه فرد ۵۰ ساله‌ای از ناحیه پا دچار سوختگی شده بود که به عوامل اورژانس تحویل شد.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان