کد خبر: ۱۵۹۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
مدیر توزیع نیروی برق گویم، تاکید کرد:

توسعه تعاملات بین دستگاهی اولویت توزیع برق شیراز است

مدیر توزیع نیروی برق گویم، با اشاره به توسعه تعاملات بین دستگاهی برق شیراز برای کمک به تسریع در اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، گفت: همکاری مناسب با سازمان‌های اجرایی برای سرعت بخشیدن به اقدامات عمرانی، یک اولویت در توزیع برق شیراز است.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سعید موثقی مدیر توزیع نیروی برق گویم،دوشنبه 8 خرداد در حاشیه بازدید میدانی از پروژه عمرانی زیرگذر گویم، با اشاره به توسعه تعاملات بین دستگاهی برق شیراز برای کمک به تسریع در اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، سطح همکاری‌های این شرکت با شهرداری را مطلوب توصیف و خاطرنشان کرد: همکاری مناسب با سازمان‌های اجرایی برای سرعت بخشیدن به اقدامات عمرانی، یک اولویت در توزیع برق شیراز است.

وی با بیان اینکه در اکثر پروژه‌های عمرانی، به ویژه طرح‌های کلان، همکاری بین بخشی عامل اساسی در تسریع و تسهیل کار اجراست، به خبرنگاران گفت: زیرگذر گویم یکی از این پروژه‌های مهم کلان شهر شیراز محسوب می‌شود است که با هدف بهبود تردد درون و برونشهری شمال‌غرب شیراز و توسط معاونت فنی شهرداری مراحل اجرا را طی می‌کند.

موثقی ادامه داد: با توجه به اهمیت پروژه زیرگذر گویم در بهبود وضعیت دسترسی به مناطق شمالغرب فارس و همچنین ایجاد مسیر اتصالی ایمن و مناسب به آزادراه شیراز-اصفهان و همچنین براساس تاکیدات مدیرعامل و قائم مقام محترم شرکت توزیع نیروی برق شیراز، سطح تعاملات برای تسهیل و تسریع کار، گسترش یافته و تاکنون چندین طرح نیرورسانی تهیه و برای اجرا به مجری پروژه ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه برآورد ریالی طرح‌های اصلاح یا احداث شبکه‌های نیرورسانی تهیه شده، حدود ۳۳ میلیارد ریال بوده است، گفت: با توجه به اینکه تعداد زیادی شبکه عرضی و نقاط مانوری مربوط به تامین برق پایدار مشترکین قانونی در مسیر اجرای پروژه قرار داشت و ممکن بود به دلیل تردد و فعالیت ماشین‌آلات و تجهیزات عمرانی سنگین و فوق سنگین، با قطع شبکه و بروز خاموشی و مخاطرات ایمنی مواجه شویم، با انجام مانورهایی از بروز چنین مشکلاتی ممانعت شده است.

 مدیر توزیع نیروی برق گویم، افزود: با هدف تسهیل در تردد و عبور و مرور مکرر دستگاه‌های عظیم حفاری، یک شبکه فرعی با حضور چندین اکیپ اجرایی طی یک عملیات ۱۲ ساعته بدون اعمال خاموشی برای مشترکان، به شکل کامل حذف شده است.

وی اظهار کرد: همه طرح‌های ابلاغی در خصوص تسهیل و کمک به تسریع این ابرپروژه عمران شهری، با تاکیدات مدیرعامل محترم، اجرایی شده یا در دستور کار قرار دارد و طی روزهای آینده، تکمیل خواهد شد.

موثقی خاطرنشان کرد: طی روزهای اخیر، طرح نیرورسانی و روشنایی معابر خیابان شهیدان زمانی، که به عنوان مسیر جایگزین جاده اصلی شیراز-سپیدان، استفاده می‌شود، با همکاری مطلوب شهرداری منطقه ۱۰ و معاونت فنی شهرداری شیراز، اجرا شده است و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر توزیع نیروی برق گویم گفت: هم اکنون در محدوده اجرای این طرح عمرانی، با توجه به واقع شدن در یک منطقه مسکونی و تجاری پُر تردد و استراتژیک، مشکلی به لحاظ تامین برق مشترکین و اجرای طرح‌های برقرسانی و ایمنی شهروندان وجود نداشته است و همچنین در آینده طرح‌های اجرایی موجب بهبود در وضعیت شبکه برق رسانی این منطقه خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان